Anyžiniai saldainiai..

nelabaj Ne

Mano tėčiui tai labai patinka, man tai šiaip sau. Valgyt galima, bet nelabai skanu…

Fu NustebęsNekenciu anyziniu saldainiu Veee

Nepatinka ir valgyt jų išvis neįmanoma Pavargęs blogiausia, kad jų visad būna saldainių rinkiniuose, parvežtū iš užsienio Cha cha Veee

pati zinai kad vos vos tuos du suvalgiau Cha cha ir tai poto galejau 2l ishgert Cha cha Veee

Veee kazkada as nuo ju sitaip baisiai vemiau,kad ir dabar kyla skrandis prisiminus.net nezinau,kaip gali jie patikti?

Veeefu… Veeenemegstu…

na pasakysiu taip tokia teta is Svedijos parveze tu saldainiu, dauguma anyziniai, taj jie tokie neskanus Šypsena aisku tame maiselyje buvo skanesniu bet jie su rugsciaja drsukele apibarstyti kazkokie irgi rugstus Mirkt) tai mes visus skaniausius t.y. rugsciausius suvalgem ir liko tie anyziniai… nuo ju vemt vara… jie yra sh Blogai Veee musu lietuviski saldainiai yra greseni Gerai Girtas

fuj kaka… Pavargęs Nustebęs

man tai jie labai labai patinka Niam niam Mirkt deja, Lietuvoj brangoki o i uzsieni nekeliauju… Nustebęs kai buvau Cekijoj, vien del ju visas parduotuves islaksciau bet nebuvo ten… Nekaltas

siaip man jie skanus, kai uzsimanau ko nors neiprasto, bet daznai ju valgyti turbut negaleciau Nekaltas

Šypsena) jau geriau jokiu saldainiu nevalgyt Liežuvis o va metiniai skanus Liežuvis bent burnoj gaiva yra Liežuvis

o man jie labai net Niam niam Taip

niam niam… jie ne tik skanus bet ir grazus, visokiu formelyciu, stiprumu ir net skoniu ivairiu yra… ypac skanus orandziniuose maisiukuose “KATJES” katytes pedutes buna… Girtas Niam niam

man tai jie šlykštūs Veee kai parveždavo man saldainių ir ten būdavo anyžinių, visada išrinkdavau ir atiduodavau pusseserei Cha cha nes ji juos tieisog dievina Cha cha