Any last wordz?


Any last wordz?

Kad ir fotografuota su telefonu - nuotrauka mano paties nuomone yra tikrai vykusi. Nesu as ten koks fotografas ar kazka, bet smalsumo vedamas uzsimaniau suzinoti jusu nuomone… NekaltasP.S. Snukio tikrai nerodysiu.

Blogaijei neapsivemiau per visa diena tai dabar proga palankesne

tiktu undergroundinio repo virseliui

“Nekenčiu kai pacukai demonstruoja kokius puikius dujinius pistoletus turi ir jaučiasi patys pačiausi vien dėl to, kad turi metalo gabalą kišenėj.” Štai ką pagalvojau pamatęs foto. Netaikyk to sau ar “modeliui” Mirkt

o man visai idomiai

Siaip dabar mes linke kritikuoti… Taciau jai tai butu fotke su geru DSLR’u(nebutinai)… platus kampas… nesimatytu sienos ir lubu linijos, nebutu triuksmu, tikriausiai butu visai nebloga fotografija. Man siaip patinka apsvietimas, veidas pasleptas seselyje, pistoletas ir ranka apsviesta, ant lubu nuo liustros, aureoles… jei ne telefonas, lubu linija sakyciau visai nieko MirktNors ir dabar su PS galejo istempt.

tai kad cia veidas ne seselyje, o su juodu brushu uzstusuotas… Nežinau

Patys jus pacukai, durniukai. Cia NERA dujinis ginklas. Juokiasi Del tos priezasties ir nerodau snukio. Špyga Litofcai is prigimnties pamate ginkla mano kad tai dujinis - tai ir yra juokingiausia. Nevykeliai jus, o kas jusu manymu turi tikrus ginklus? Tik policija? BaisusNaivuoliai Na aisku suvartet cia mane Drovus bet gi px man, as juk ne koks dolbanas fotografas ar pan MirktP.S. O veida tikrai uztusavau su paintu, joks ten seselis

Gerai Cha cha

@glockin, o tai nelegalus ginklo turejimas yra “vyriskumo” irodymas? O ben drai,atrodo, kad cia sratinis revolveris…