Antrosios pusės dienoraščio skaitymas

Niekada neskaijtyciau…nes as pati nenoreciau, kad mano skaitytu…teij wat tejp…Liežuvis

Labz, man taip buvo kartą… kol jin ėjo arbatos daryt man… me netyčia visai nenorėdamas rada dienoraštį… o aš kadangi damn baisiai smalsus esu… tai ir jau verčiau ir skaityt norėjau(gėda, netgi labai… manau dienoraštis tikrasis, ne tokis kaip bangos Cha cha yra kiekvienam žmogui kaip ir stalčius… į juos lįst negalima) anywayz… jau verčiau ir jin įsirovė į kambarį su dviem KARŠTOS arbatos puodukais… džiaugiuosi tik tiek kad jie nebuvo man užpilti ant galvos ar kur kitur… dėl to labai susipykom… ir gavau daug velnių, kad lendu kur nereikia… Girtas

Taj jau tikraj… lendi kur nerejkia Liežuvis Mirkt smalsumas visus pražudo Mirkt

kad turbut neskaitycew Nekaltas kiek atsimenu dienorascej asmeniskas daleekas LiežuvisCha cha

[quote]kiekvienas,save ir kita zmogu gerbiantis asmuo neskaitys svetimu reikalu,kas tai bebutu ar dienorastis,ar koks tel. numeris ar rastelis. niekada neskaityciau tai,kas priklauso ne man NeMirkt

ka ash zn, pasielgceu nuo situacijos…Nekaltas

aij nu nzn ne…

Nea, ash tai negalechiau skaityti…Ne mano budui tai…Net ir savo priesho dienorashchio neskaitychiau. Nekaltas Asmeninis gyvenimas yra asmeninis gyvenimas. Mirkt

NIA!!! niekada niekada pasulyje sitaip nepadaryciau…! negalima juk… juk ir pati tikrai nemanau kad noreciau jei mano kas nors perskaitytu be leidimo… taigi… ne ne ne ne ne ne!!! niekada… zmogus turi pats nuspresti ka turi kitas zinoti ko ne…

O priešo dienoraštis mane labaj vyliotų Niam niam bet žinočiau kad taj uždraustas vajsius Cha cha Žvaigždė

Neskajtyciau niekeno dienorascio… NeNe

speena… tokios supistos temos… turbut dar nebuwo…

Ejk miegot žmonių nejuokinus… Cha cha Juokiasi Žvaigždė

na manau jai mergina ir vaikinas raugauja ir wiska vienas kitam sako…jookiu paslapciu…taij kam tas dienorastis…nebent del sawes…vaijkam saugot…na o jai jau raso taij toorboot tai tik jo asmeninis reijkalas…na galboot jai tarkim paprasytum net duotu tau paskaijtyt ji…jai taip smalsu!!!bet as to nemanau kad prasyciau…Šypsena

Tikrai būtų smalsu, bet nedrįsčiau - ten juk surašytos didžiausios paslaptys, kurių galbūt žmogus nenori atskleisti kitiems.

Taip Jeigu norėtų,pats pasakytų Žvaigždė

Veee

nu tikraj neskajtychiawNeNeNeNeNe
nes ash taj nelabaj norechiaw kad man tajp nutiktuNeNeNeNeNe

Klysti. Tema tikrai gera ir temos autorė turėtų nuimti OT, nes manau tai jaunimui aktualu - ar sugebėtų sutramdyti smalsumą neperskaitant žmogaus svajonių, paslapčių bei kitų įvairiausių dalykų.

Nu dėkuj už patarimą… Žvaigždė jau nuėmiau… Laimingas Žvaigždė

Ir beto manau,kad ir kasnors perskaitytų… Apakęs tikraj to nepasakytų šioy temoy… Ne Žvaigždė