Antrosios pusės dienoraščio skaitymas

siaip tai pats nerasau dienorascio ( gaila ) tokio elgesio ne toleruociau ir pats neskaityciau !

Galbut…Cha cha

Juk niekada nėra vėlu pradėti Mirkt

Neskaityčiau,nes manau,kad tai nebutų malonu žmogui kurio tas dienoraštis…Jei jis norėtų,kad paskaitytum,tai pats duotų…

Būtent… jeigu žmogus norėtų-pats duotų paskaityti…

kadangi esu labai smalsi tai turbut neatsilaikyciau, bet jeigu labai myleciau ta zmogu niekada taip nedaryciauNe

Smalsumas ir kalakutą pražudė Cha cha

"smalsumas" perskaityti kito dienorasty yra ne kas kita kaip nepasitikejimas zhmogumi… o tuo labiau mylimu zhmogumi…Baisu

neskaityciau Angelas

Neskaityciau…Ne

Nes sazine paskui uzgraus negyvai…Laimingas

Bet bangos diary…

Kurie rasomi viesai…
Juos galima skaityti…Laimingas

neskaityciau, nors pripazhystu kad butu idomu pakaityti Taip

nea…butu per ziauru …ash liabay nenoreciaw ,kad maniooo diary kas nors skaytaliootu ir ypac antra pusike…DrovusDrovusDrovus

Taip taj kas draudžiama visada vilioja Cha cha

siaip kiekwieno zmogaus dienorastis yra asmeniskas dalykas… as pvz netoliaruojo to kas kas skaitytu swetima dienorasti,nors pats jo ir newedu… cia kaip manau daugiau panos juos weda…

Labai knietetu, bet kaip nors susitvardyciau. As visada buvau smalsi ir viska norejau zinoti Drovus

Nu vajkinai irgi veda… bet jų aišku mažuma… Mirkt

Jioa. Pritariu Gerai

Neskaityciau, labai negrazu butuBlogaiNe

Mano geriausia drauge pastoviai palieka savo dienorasti prie manes ant stalo, o pati kurnors isheina, bet ne karto nesu jo net prilietus… Nekaltas
Vistiek as zinau apie drauge daug maz viska ir nemanau, kad ji galetu ka nors nuo manes slept… Mirkt Zinau ir jos nuomone apie save, todel nesmalsauju pazhiuret… Ne
Tik karta pasakiau, kad geriau pasleptu ta dienorasti, nes ji turi ikyru broliuka… Kanda

Cha cha

turbut laaaabai knietetu paskaityt, bet neskaityciau Ne nebent jis butu kur isejes i parduotuve Cha cha tikrai negristu ir neuzkluptu Nekaltas bet zinau, kad paskui sazine uzgrauztu Pavargęs juk jis turi asmenini gyvenima ir be manes Pavargęs neturiu teises i ji kistis be jo leidimo Taip

Nekaltas