Antras nuo apacios????


Antras nuo apacios???

va tas spywareNukerInstaller rodo kad yra ant Desktopo, taciau varnele nuemus tas VyChat 19 vistiek neissitrina!!!

ou jė… tau vertėtų prasiskanuoti nuo spywaro ir adwaro… mif.vu.lt/~rq/public/AdAware6.exe parsisiunti, susiinstaliuoji, updeitini, skanuoji, remūvini ***warą… kaip manai, kas yra tas “daemon” penktas nuo apačios? Šypsena

ir tas 5 sakai geras? Cha cha

o del ad awaro tai as ji turiu tik kaip matai nieko neisgaudo Liūdnas

gal seniai neupdeitintas Liežuvispažiūrėk, kurios datos spywaro aprašai pas tave? Mirkt (update langelyje parodo)

2004.09.02 o daugiau updeitu neber, net nebezinau kas cia dar sugalvot kaip ji isvanot

Evil_Doer → siuskis nauja Ad aware wersija. senoji nebepalaiko updejtu. (na ten ish tiesu ne versija nauja o tik naujas BUILD. anyway wistiek siuskis per nauja, updejtink ir bus OK)

va pas mane padėta nauja versija ;PP~~

nu parsisiunciau ir nieko visvien Liūdnas

na gal tada kažkas ir gero… nors nemanau. Šypsena nužymėk varneles nuo to, kas įtartinai atrodo Mirkt, ir parebūtink kompą

visas buvau nuemes, bet…

mda… Šypsena mano siulymai: 1. pamegink ne vien ad-aware- yra ir kitu l.geru panasiu programu 2. pamegink kompa rebootinti i safe mode ir tada trinti 3. trink is DOS’o patarimai pades 100% (pirma failu geriau netrinti, o pvz istrinti ju extension, pakeisk pavadinima, perkelt i kita kataloga

man kazkaip keista kaip zmones sugeba prisigaudyti tokiu dalyku ;/