Antirefleksiniai,suploninti,plastikiniai akinių stiklai..?

Aš tai dažniausiai po kranu, o poto su popieriniu rankšluosčiuLabasNekaltasO kartais ir su fairy…Gerai

Nenesioju akiniu labai saugausi.

Kuo skiriasi akys nuo akinių?:

  1. Akių nereikia valyti minkštu, aksominiu skudurėliu.
  2. Akių nereikia naktį išsiimti ir pasidėti į dėklą.
  3. Ant akių negalima atsisėsti ir pasakyti: "Oi, atrodo, aš sudaužiau savo akis".
  4. Akys negali nuskęsti vonioje.
  5. Akys negali susibraižyti ar sudužti, jas galima tik išdurti.
  6. Tau nepasakys: "tavo akys senamadiškos. geriau nusipirk mažesnes akis - šiuo metu jos labai madingos".
  7. Nereikia laukti dviejų savaičių, kol gausi naujas akis iš sandėlių Vilniuje.
  8. Akinių negalima išpūsti ar jais prisimerkti, o tuo labiau negalima mirktelėti akinių stiklu.
  9. Jei turėsi neįtikėtinai gražius melynus akinius, vaizdas gali būti neryškus.

Cha cha

TiPPaZ, Tavo tekstą apie akis ir akinius perkėliau į šią temą apie akinius. ŽP

Plaunu šu šiltu vandenuku ir frotiniu rankšluosčiu valau- ir jokių vaivorykščiųNekaltas Šiaip- lengvesni ir nedūžta, be to- atspindžių nėra- geriau matai… O dėl saulės- nesąmonė- ne tik UV kenkia akims- akys nepratę prie tokio šviesos intensyvumo- vėpsosi- stiklai storėsCha cha

Beje- keičiantys spalvą, priklausomai nuo šviesos intensyvumo- fotochromatiniai- labai geras daiktas, ypač žiemąTaip- kai sniegas tiesiog akis ėdaŽliumbia

Bet akis galima išdurt ir jau pz…O jei akinius sudaužysi, dar matysi

Cha cha

antirefleksiniai akiniai Gerai Gerai Gerai nesioju.puikusss.na,brangoki,bet nesigailiu…siaip mano 1 stiklas kainuoja 100lt…brangu del to,jog plastikas,ploninimas ir t.t. bet jie tikrai geri.
Neatspindi taip sviesos,ryskeu matos,grazeu atrodo apsviestoj patalpoj,zodziu…cool…nepakeiciama Gerai