Antirefleksiniai,suploninti,plastikiniai akinių stiklai..?

Antirefleksiniai,suploninti,plastikiniai akinių stiklai…?

Va pas mane tokie ir yraLabas Norėjau sužinot, kiek teisybės yra, kad mažiau genda akys, žiūrint į monitorių… Sakė, kad galima žiūrėt į pliką saulęApakęs Tipo sulaiko ultravioletinius spinduliusNekaltas Kiek čia teisybėsNekaltas? Nes kainuoja tie stiklai gana nemažiaLabas

Ačiū už infoTaurė

Kietas

Siūlau rakinti,šimtą kartų apkalbėta

Vienintėlis galimas atsakymas? Tai bent duotum linką, kur kalbėta… Kiek žinau šitam forume dar nebuvo kalbėtaLabas
Mirkt

Gal ir saugo akis,bet as tokiu dalyku netoleruoju.Kiek zinau devint siuos akinius maziau dirba akies raumuo,ir tai nera labai gerai.

Na cia tai jau nesamone, kad maziau dirba raumuo. Tai tokie patys akiniai, kaip ir stikliniai, tik is plastiko, lengvesni, padengti antirefleksine danga, ne taip braizosi, beto, jei regejimas labai silpnas, jie daug plonesni, nei stikliniai. Na as manau, kad dabar daugiau nesioja plastikinius stiklus nei stiklinius.

tada gal netaip supratau ir sumaisiau su tais,kur priklausomai nuo sviesos keicia spalva…NekaltasDrovusDrovus

Gali buti, kad sumaisiaiMirkt

Iš plastiko gal ir geriau - lengvi, ne taip jaučiasi, kad guli ant nosies… Šypsena Visai norėčiau tokius įsigyti Gerai
Nors aš dar tik pradedanti nešiotoja, bet man atrodo, kad tie antirefleksiniai stiklai tikrai mažai naudos duoda… Nekaltas Nejaučiu jokių pliusų, tik minusus - labai sunku valyti… Blogai

Tiek, kurie nuo apsvietimo keicia spalva, jeigu neklystu vadinami fotochrominiais.

Sunku valyt?NekaltasNepastebejauNekaltasPas mane irgi pasirodo antirefleksiniai,tik neplonintiTaipVisai man patinka,ir su valymu jokiu beduLaimingas

Yra specialiu serveteliu, kuriomis tie stiklai labai puikiai nusivalo

TaipYra ju vienkartiniu ir daugkartiniu.As naudoju daugkartine, jos kaina apie 3lt.Cha chaLabas

Na turiu aš spec. servetėlę ir spec. skystį… Nekaltas Bet vis tiek… kiek reikia bružinti… Vis visokiom vaivorykštės spalvom mozojasi… Nustebęs
Gal man nekokybiškus stiklus įkišo?.. Žliumbia Arba valiklius Cha cha

Na man tai labai normaliai nusivalo, as skyscio nenaudoju. O gal tai del to, kad skyscio per daugNežinau

Na, as turiu akinius sus stiklais ir plastikais. Taciau plastiko akinukai man mielesni Gerai. O antirefleksine danga tikrai duoda naudos: maziau pavargsta akys, nuima atspindzius Gerai.
O nuvalyti juos kuo puikiausiai galima nuplovus su "Fairy" GeraiCha cha. Cia rimtai.

Kisk po kranu ir nuplauk tu tuos stiklus normaliai,paskui nuvalyk sausu skudureliu ir teikCha chaAs taip valau ir nesiskundziu(=)Aisku daznai tenka nusivalyti akinius ir i megztinio krasta,ar paprasta popierine servetele,bet visteik kuo puikiaisiai valosiTaip

Reikia plaut su muilu Mirkt O kad panaikina atspindzhius tai dizhiausias ju +

Nei su muilu, nei su Fairy dar nebandžiau Cha cha Gerai, kad pasakėt, reiks išmėginti MirktGerai

Taip ir bus, nes mano nekeičia spalvos, o kai tarkim atsuki į saulę ir žiūri iš kitos pusės, saulė atsispindi kažkaip žaliaiLabasNekaltas

Nu aš irgi su fairy valauApakęs