Antikvaras dirba


Antikvaras dirba

Vakar ta paejo,blia buvo užmutine servise,sako kolonele bilda…bbid ne kolonele,pakeite kelias gumas ir kauls. Ps.mediena nemokamai,tiksliau jauciu teks i pirtele vaziuot,alucio pagert ir mumyj trool pasiklausyt Cha cha

GeraiGaletum saulute inpiesht ant zolytes Apkabinimas

Su visom lentom,kad prie tuo pačio išsikrautu anos Cha cha

As su passat malkas veziojau, tai lentas su Bmw negeda Cha cha

matesi pasekmes, Giedriau… Cha cha

Dr nebeparduok sios masinos, as rimtai!

Užknisa tos pjuvenos,bet ka čė,šikana nauja reikia pastatyt Cha cha Karlai,tai as ir neparduodu,pas mane dar minimum 4metus,paskui pacanui pereis,sukrausim muzona,dar nudropinsim ir gales keliaut po lt byrka pagalandes…arba i Rukla 9men Cha cha

Benzo pjuklas Gerai kol neturejau ir nereikejo, kai nusipirkau, tai sodyboje atsirado tiek pjaustymu, kad nesuprantu kaip as be jo gyvenau Juokiasi

Vyriausias,pas mane ta paati situacija Cha cha vakar miškininkas uz pusle alaus TA padare,filtriuka pakeite,grandine pagalando,eina kaip išpista Taip eisiu šian miška apiplešt Cha cha biški,krituolius.

norėjau paklausti po kiek lentų kubas, o čia kaliavai Cha cha Gerai

cu,užmesk aki i rekvizitai.lt Girile ir ko…tai. a,sita imone mano statybu remėjas Cha cha

49 darbuotojai Geraiis.gd/ZUfp27

Dr kam tu savo boica nori taip pagajdint… Jaunikliui ciumodanas ir salerkinis Ne

+38 ant parduotuves Girile pakabinti rekvizitai.vz.lt/m/imone/girile_uab_parduotuve/

Mr,tegul supranta ir kankinasi,zinos kad gyvenimas ne vien buna rožėm klotas,bus jam pamoka uz visu mano ištampytus nervus Cha cha

as i mersa sukroviau 80kv laminato… bbz kiek to svorio ten tebuvo ir merso galine pagalve kai joblino vaziuojant mieste Cha cha mersas ant kelenu pakrito, nebezinojau kur detis… bet krypu krypu ir parvaziavau. taip kad atsargiai su tom pagalvem Šypsena

Algirdekas>nejuokauk Šypsena ten mazai malku buvo ir viena karta. Passat matyt amzius/rida atejo. Gi ne Toyota Cha cha

Rafi,turiu as tu pagalviu zapase ir kompresoriu Cha cha visa ora su visais sudais uz 60€ nupirkau,pagalves keistos 2011metais. O realiai nu nx,cia gal 200kg bendro,kai pripist puse tonos galima.

rafis duoda vaaizdo, į mersą laminatą metė Gerai15€ ant buso buvo gaila? Apakęspara 25€