Anekdotai

Piratai užgrobė prekybinį laivą. Jų kapitonas, kamuojamas baisaus pachmielo, nutarė padaryti šlykštybę. Liepė visus belaisvius išstatyti prie borto ir įsakė:

  • O dabar, visas moteris mest už borto, o visus vyrus - dulkint!
  • Kodėl, taigi vyrų nieks nedulkina?! - Pasipiktino moterys.
  • Dulkina, dulkina, dar ir kaip dulkina, - choru pareiškė vyrai.
    Cha chaCha chaCha cha

Skelbimas:
Gerbiami tėveliai, prašome, kad jūsų vaikai nečiupinėtų elektros laidų šlapiomis rankomis! Elektros laidai nuo to rūdija ir genda!
Cha chaCha chaCha cha

Seni seni laikai. Baudžiavinė Lietuva. Ankstų rytą atsibunda ponas. Galvoja, ką čia nuveikus. Išsikviečia baudžiauninką Joną:

  • Jonai, pagauk man tą katiną! Tą, kur po pievelę slampinėja, matai?
    Baudžiauninkas pagauna katiną, atneša ponui. Tas sako:
  • O dabar suimk tą katiną už kiaušinių ir suk, kuo smarkiau!
    Baudžiauninkas nepatikliai pažiūri į poną, bet ima daryti, kas liepta. Katinas tuo tarpu miaukia, rėkia, blaškosi, drasko ir kandžioja baudžiauninko rankas. Praeina kelios minutės. Ponas sako:
  • Žinai, Jonai… Nemėgsta tavęs katinai kažkodėl… Nemėgsta… Cha chaCha chaCha cha

Mama - Petriukui:

  • Petriuk, nustok suktis vietoje! Jei neklausysi, prikalsiu ir antrą koją!
    Cha chaCha chaCha cha

Sėdi papūga virtuvėj. Žiūri kaip šeimininkė verda vištą. Po kurio laiko pareiškia:

  • Gal užteks iš lavono tyčiotis???

Cha chaCha chaCha cha

Eina zuikis per miska ir nori nusuzudyti, galvoja:

  • Pas ka galetu buti didelis sautuvas?
    Staiga prisimine, kad vilkas turi sautuva "- Juk jis visa laika mane su juo gaudo" pagalvojo zuikis.
    Nuejo jis pas vilka ir sako:
  • Duok sautuva!! - sako zuikis vilkui.
  • Neduosiu!! - atsako vilkas.
  • Duok, o to tau bus blogai!! - zuikis.
  • Negausi!! - atrezia vilkas.
    Tai zuikis susinervines isitraukia revolveri, prikisa vilkui prie smilkinio ir sako:
  • Taiduosi, ar ne… Cha chaCha chaCha cha

Karta susipyko vyras su zmona.Vyras taip inirso, kad net sureke:
-Eik tu asilo zmona!!! Cha chaCha chaCha cha

puola petka ir cepajava baltieji.sedi jie apkasuose. petka paima granata, bet nz kaip su ja elgtis. klausia cepajava:“ka daryt?”.cepajavas atsako"istrauk ziedely".petka atsako"gerai o ka toliau?".cepajavas sako “mesk”.petka atsako"gaudyk cepajavaj!!!" Cha chaCha chaCha cha

Sedi du zvejai valty, zvejoja sau. Kaip visada niex nekimba. Ai zajibala jiems sedet. Vienas sako:
-Davai issimaudom!
-Nu davai…
Isoko abudu i ezera maudosi plaukioja sau. Vienam jau uzpiso maudytis, ilipo jis atgal i valti, o kitas dar vis plaukioja ramiai taip, vienoj vietoj ir nenori islipt.
-Nu lipk i valti kiek ten gali maudytis?
Tas vistiek tupi taip ramiai vienoj vietoj, tyli, nieko neatsako.
-Zajibal lipk greiciau!
Tas tyliai:
-Ssssshhh…karpis pimp… ciulpia…
Cha chaCha chaCha cha

Ateina vyras pas daktarą:

  • Daktare, man kiaušinius skauda…
  • Nieko tuoj sutvarkysim: reikės pašalinti, bet aš jums įstatysiu protezus - viena medinį, o kitą geležinį - suprantat, kitokių neturim. Greičiausiai bildės ir vaikų neturėsit, bet išgyvensit…
    Po kurio laiko grįžta žmogus pas tą patį gydytoją - profilaktika. Gydytojas:
  • Na, kaip gyvenimėlis.
  • Oi puikiai daktare. Nebarška ir vaikų turiu! Buratinas - trečiokas, Terminatorius - devintokas…

Cha chaCha chaCha cha

Geraširdis deputatas Šypsena sugavo auksinę žuvelę. Žuvelė:

  • Sakyk savo pirmą ir paskutinį norą.
    Geraširdis deputatas:
  • Sustabdyk karą Čečėnijoj !
  • Tu ką ! Aš net nežinau kur ta Čečėnija yra - sakyk kitą norą.
  • Na, tada, padaryk mano žmoną gražia !
  • Gerai, atnešk nuotrauką.
    Deputatas atnešė. Žuvelė.
  • Nuu, žmogau, nešk gaublį - ieškosim Čečėnijos…

Cha chaCha chaCha cha

Pamirso eziukas kaip bezdet ir susprogoCha chaCha chaCha cha

[quote]
miros rašė:
Mokslo metų pabaigoje mokytoja klausia mokinių:
-Kaip panešti du arbūzus?
Petriukas tiesia ranka, labai jau nori atsakyti.
Mokytoja:
-Petriuk, apsieisi, nereikia gadinti moksmo metų pabaigos. Maryte, prašau, pasakyk.
Marytė:
-Reikia paimti vieną arbūzą į vieną ranką, o kitą arbūzą - į kitą ranką.
-Gerai, Maryte. O gal kas žino kaip panešti tris arbūzus?
Vėlgi Petriukas tiesia ranką, netryvoja. Tačiau mokytoja, žinodama kuo tai gali baigtis, leido atsakyti Jonukui. O šis:
-Aš vieną paimčiau į vieną ranką, kitą paimčiau į kitą ranką, o trečią pasmeigčiau ant savo vyriško pasididžiavimo.
Mokytoja beveik alpdama didžiulėmis akimis laksto tarp Petriuko ir Joniuko - juk ne iš klasės pirmūno tokių dalykų reikėtų tikėtis, todėl nusprendė, jog visa tai per Petriuko pamokymus ir liepė šiam pasiaiškinti. O jis:
-O aš tai paneščiau penkis arbūzus - vieną vienoje rankoje, vieną kitoje rankoje, o ant vyriško pasididžiavimo pasodinčiau Joniuką

GERASGeraiGeraiGerai
Labas

Vyrai- Mergina, mergina , Jus tikriausiai ish grozhio salono einate? Aš nekaltas
Moterys- Taip.Graži
Vyrai- Tai ten tikriausei uzhdaryta buvo? Baisu

Vilabadžo miestelyje stichinė nelaimė: dega kanapių laukai. O Vilaribos miestelyje šventė: vėjas pučia į jų pusę.
Cha chaCha chaCha cha

Šypsena

Čia senas toks…

Gruzinas:
-Mergina, ei mergina!
-Ko tau?
-Mergina, o tu krūtinę turi?
-Turiu, o ką?
-O tai kodėl su savim nesinešioji? Cha cha

Ir dar vienas panašus…

Gruzinas:
-Daktare, jūs pažiūrėkit į mano b…į.
-Matau, o kas yra?

  • Daktare, jį reikia štai čia nupjauti, paskui va čia nupjauti, o galus - susiūti.
  • Viešpatie, ką jūs čia kalbate?
  • Daktare, toje vietoje jis linksta… Cha cha

Ir paskutinis …

Gruzinas:
-Daktare, jus pažiūrėkit į mano b…į.
-O kas yra:b…is kaip b…is?
-Ne, daktare, jūs geriau pažiūrėkit:koks jis gražuolis! Cha cha

Susitinka dvi blondinės vidury lauko (tikriausiai grybavo). Staiga viena pamato kažkokius pėdsakus:
-Žiurėk, briedžio pėdsakai!
Kita atsako:
-Nesamonė! Čia šerno pėdsakai!
-Briedžio!
-Šerno!
Šitaip jos ginčijosi vieną valandą, dvi valandas…Iki tol kol jas nepervažiavo traukinys. Cha chaCha chaCha cha

[quote]
liūva555 rašė:
Mama - Petriukui:

  • Petriuk, nustok suktis vietoje! Jei neklausysi, prikalsiu ir antrą koją!
    Cha chaCha chaCha cha
    labai labai senas…ir, tiesa pasakius nelabai juokingas…

Mokytoja per biologijos pamoka:

  • Ar zinote, kad struciai deda pacius didziausius kiausinius, issigande slepia savo galva po smeliu, o bega tokiu greiciu, kaip traukinys.
    Mato, kad Petriukas kaip visada uzmigo.
    -Na, tai ka as ka tik pasakiau?
    -Ne ne, as viska girdejau!-atsibunda Petriukas,-Struciai turi didziausius pasaulyje kiausinius, o kai issigasta uzsikasa visi smelyje, tik kiausiniai lieka.O jei ant ju uzlipsi, tai kaput-taip vysis, kad net su traukiniu nepabegsi.

Kaip visada nemirtingas Petriukas, ar ne?ŠypsenaŠypsenaLiežuvisCha chaCha chaCha cha