anansius


anansius

Mano pats mylimiausias augintinis Šypsena

mmmm grazuolis… man kuo brachypelmos patinka… trumpos kojos ir pukuoti…;] gal netycia mano ishlys ish kashkur vaganss… ir idomu baisia kas uzaugs ish kruptype stos… ;]

Na čia kokybė ne kokia nuotraukos, šiaip jis daug gražiau atrodo Šypsena Bet tik po paskutinio nėrimosi jis toks gražus, prieš tai kur psycho talpino nuotraukas toks pilkas buvo Šypsena o čia tik suvalgęs didijį madakaskaro ar kokį ten tarakašką Šypsena

Nors išsididinus tai visi auksiniai plaukeliai matosi Šypsena

nafgi grazulis grazuolis… o i rankas neimi tu jo? as tai kiekvena savo gyvi patampau pasiemes… ;]

steu, tampom abu, kai išleda iš namo tai kažkodėl jis labai pamėgo name tupėti

as seip nelabai uz vorus, bet po tokiu jusu foto ir kalbu… butu idomu Taip bet ar paimciau i rankas nezinau nezinau, gal su laiku Šypsena

as tik skorpiono savo neimu… o vorai visi pabuvoje rankose mano… ;]

Paklausiu, kaip nieko neismananti, taikus jie? nesikandzioja? gal kada rimtai susiviliosiu Nekaltas reikia placiau pasidomet apie siuos sutverimus

bet pilvux dar nedidelis… Cha cha yra ka auginti dar

Molly… aš savęs vorus auginančios tikrai neįsivaizdavau ir ką Šypsena turiu vieną gražu. labai fainas mažylis… nors lyginant su Steu mažyliu tai tikras gigantas. Dėl ėmimo į rankas tai imu imu Šypsena ir kitiem duodu, tik labai ilgai reikia įkalbinėti kol užlipa TaipXate, dėl pilvuko, tai jis čia 10 dienų kaip išsinėręs Šypsena šviežias beveik, viena paprasta ir viena madakaskaro taarkončiką surijęs Šypsena dabar jis toks man pats gražiausias ir proporcingiausias, nes kaip išsipučia pilvukas ne toks gražus būna Šypsena

Grazuolis Šypsena…nori mano sunus voro. Tik galvojam koki geriau isigyti?

Jei sūnus mažas manu šis geriausias, jis lėtas Šypsena ir nepiktas o ir šiaip šis voriukas mažiausiai reiklus ir tinka pradedantiems Šypsena Aš kai jį gavau buvo 3-4 cm, dabar jau dvigubai didesnis vos per 3 mėnesius taigi greitai auga Šypsena tik labai mėgsta slėptis Šypsena brahypelma albopilosum lotyniškas pavadinimas Šypsena

Labai mielas ApkabinimasTokio kaip tik ir neturiu Cha chaKodėl nuo mūsų slėpei tokį gražuolį? Tūsas

Kam parodei,dabar už kokio mėnesio,Karkara turės naują augintinį… Cha cha Cha cha Cha cha

Karkara Šypsena Neslėpiau auginau tol, kol pasidarys gražus Šypsena Anksčiau psycho buto to pačio mažylio nuotraukas įkėlęs… bet fotosesijoms jis dar nebuvo pasiruošęs Šypsena daba su nauju kailiu atrodo kur kas gražiau Šypsena

uuu, koks grazuolis, sestadieni varau i terra pasiimti savo b. albopilosum ;o)

Evalduxx, sėkmės auginant Šypsena

uuuuuu koksay…uuu :>>