amon amarth - manowar\'u palikuonys?

amon amarth - manowar’u palikuonys?

gal nedaugelis zino amon amarth. cia skandinawu "metaline" grupe. ju stilius panasus kaip ir manowar (ypac tai isryskeja dainu tematikoj) kazkur skaiciau kad juos skaito manowaru stiliaus "pratesejais" ar palikuonimis. nes ir ju dainos daugiau apie kara, patriotizma. ka manot apie sia grupe? man taj ju stilius skiriasi nuo manowar, daug sunkesnis uz manowarus. galit atsisiust kelis ju gabalus ish ju oficialios swetaines http://www.amonamarth.com jei dar nesat girdeje.

interesant… bile ka tik ne blackas koks nors butu… bo su tais skandinavais negali zinotNekaltas

nu atsisiusk kelis gabalus, pamatysi.

cia ner galimybiu… reiks rytoj pabandyt kur nors…Nekaltas

nu siaip taj cia swedu death’o grupe.

Jau siunciame.
1999 tour geros nuotraukos,chebra megsta isgertiGerai
Ir vel death metalLiūdnas
Manowar nei kvapo, gal ir gerai,nes nepatinka man siuolaikinis metalas.

nu niekaip as negaliu klausytis death,nepatinka man vokalai.
Ira kelios isimtys,viena is ju grupe deathGerai

ko as ir bijojau.
geriausiu atveju instrumentuote nebloga… bet vel vems ir riaumos i mokrofona…Nekaltas

riaumos, bet man ju riaumojimas labai priimtinas. gerai suderintas su muzika. jei siusities ish kazza ar kitur taj atsisiuskit (bent man geriausi gabalai) where silent god stand guards ir thousand years of oppression

reiks pabandyt…Nekaltas

Žinom. Šypsena

[quote]ju stilius panasus kaip ir manowar
[/quote]

Tikrai ne.

[quote](ypac tai isryskeja dainu tematikoj)
[/quote]

Yra daugybė grupių su karinga tematika. Apskritai Amon Amarth labai netikęs pavyzdys Manowar palikuonims, mano galva. Girtas Amon Amarth idėjiškai - viking metal, Manowar - tikrai ne.

[quote]ka manot apie sia grupe?
[/quote]

Nebloga, bet yra geresnių. Kartais klausau.

[quote]man taj ju stilius skiriasi nuo manowar, daug sunkesnis uz manowarus.
[/quote]

Nu duodi, perskaitei kažkur apie Manowar, o dabar lygini visur. Kur heavy, o kur truputį trešovas melodic death. Cha cha

Beje, ferrume yra straipsnis ar apžvalga apie juos…

Amon Amarth - Death In Fire

man nepatinka manowar…Nekaltasnet nzn kodel…reikes pasiklausyt tu amon amarth…gal patix…Cha cha

Seip Hammerfall yra panasi y Manowar aisku jie varo daugiau power metal bet man jie yra vieni is panasiausiu… http://www.hammerfall.net