AMG ekonoms

nuo vaziuotojo sanaudos labiausiai priklauso… as isvis gyvenime dar nei vienos ekonomiskos neturejau. astra h 1,7cdti 74w ir ta vln vidutines ~10 dare. nors dauguma gydo, kad i 7 telpa. 320d ~12. tai dabartinio 200w traktoriaus 12-14 mieste visai normaliai atrodo Šypsena

bl pas mane turbūt 15-17 vidurkis, bet man ką… važinėju tik pinigus susirinkti pagrinde tai kaip ir pateisina belenką Cha cha išlaidos sąmatoje gi paskaičiuotos kaip “misc expenses” Cha cha vsio legalna ir nuo mokęsčių nuskaičiuojama kaip išlaidos

dr, gerai kad per pakaušį, o ne per išeinamają Taip nes kad paskui nesinorėtų viršyt ir viršyt Apakęs Kietassixeri, maladec, tik klausimas iš kur žinojai kad neblaivus? prie taves prasipūtė? ar tiesiog sustabdė? Cha cha

Sorry, bet nesuprantu kaip Jums gražu tie senoviniai Bmw skydeliai ne LED Cha chaŠitas MB ir skydelis Geraiq>Tavo MB? Nekaltas Kada review bus? NekaltasGianni>Rav4 2,5 hybrids paskutiniai du bakai ~6,2l ir 6,9 mieste. Normaliu režimu, nesidrąskant Cha cha Užtai užmiestyje savo pasiima Cha cha

čia ta tavo kaimynka? Cha cha

Ozys Cha cha

Sikseris Gerai

s36.wheelsage.org/format/picture/picture-gallery-full/b/bmw/33 0e_m_sport/bmw_330e_m_sport_5812.jpg Girtas

na po 10 metu dyzelisto sest i benza tai toks biski lengvas sokas visgi, bet kai nedaug vaziuoju tikrai tai viskas pakenciama, labiausia pasilgstu dyzelio tai kai trasoje gali varyt 160-180 ir sanaudas turi ~8 litrus saliarkos, benzas prie tokiu greiciu praglotas jau gaunasi …masinos panasios galingumu 2,0tdi 200kw po cipo ir 2,0TSI 206kw

koks cia 2tdi su 200kw ir 8ltr sanaudom 160-180?

sixeris kaziolas rimtai Cha cha eilini karta Cha chabet siaip zjbs, kaziolint reik. aš va į savaitę bent po kartą ožinu niūchus geriančius prie mano namo.

Pirma mašina, kurią daugmaž pamatavau kiek ryja, nes skelbimuose visi rašė, kad nedaug ryja, netikėjau, teko išbandyt, patikėjau Cha cha mieste 18-20 dujų, normaliai važiuojnt. Paspaudžiant dažniau, stipriai greičiau pasibaigia duja. Trasoj nežinau kiek. Žiema pusantro mėnesio ant benzo važinėjau, tai kompas rodė 27 l vidutines. 3.5 benzas su lėtu 4 pavarų automatu Ufff

Mixed pasatas BiTDI+chip

darbe gavau nauja toi toi corola hibrida , ple mieste sanaudos 4,7l Girtaslyginant su senuoju auris hibridu tai tikrai zingsnis nemazas i priek ir hibridineje sistemoje ir komforte padirbejo biski toi toi inzineriai Cha cha

mixed, bangos stebuklingasis cia Juokiasi pas jis ir 530d mieste kamsciuose i 5.5 tilptu Taip Juokiasi

Kiek žiemą bus? Cha cha

Yessuz nebesvaig Mirkt

Kostas Gerai Niefig važinėti prikalus Špyga

Tips jei cia manes klausi ziema bus priklausomai nuo salciu +1-1,5 litro prie vasaros sanaudu.

nzn pas mane pasatas 130kw 160 kaitinant 10 bbz