AMG ekonoms

nu blem, nė už ką nepriverstumėt komplektuotis ne digital display Cha cha ką jūs tuose analoginiuose matot - aš nesuprantu Nekaltas2019 GLE 63s AMG su analoginiu: cdn.ebizautos.media/used-2019-mercedes~benz-gle-amggle63s 4mati ccoupe-13956-20677001-32-1024.jpg Baisus

mersas pvz turbūt vienas iš baisesnių - sutinku Cha chaBMW iš bėdos dar tie pusiau digital sueitų, bet nejaučiu jokių simpatijų analoginiam, kad ir kokio gamintojo bebūtų Laimingas

is Mb turbut geriausias:cars.usnews.com/pics/size/776x517/images/Auto/izmo/i23513436/2 017_mercedes_benz_cls_class_steeringwheel.jpg

Tai as save irgi apgaudineju, kad va pavaziuosiu su CLS550 2016 gera auto pilna navarotu, turiu daug kitu islaidu, tai auto ekonomine ir pavaziaves menesi nusipirkau 2019 E53, nes ten jau ledinis skydelis, naujas salonas ir visi siuolaikiniai navarotai, bevielis tel krovimas, apple carplay be laido, nes dabar kaisioju kiekviena karta atsisedes ir pyktis ima. Save sunku apgauti, kad auto patinka Cha cha

Man tai px tas kaisiojimas, kai pamatau ekrane superikrovimas užrašą Girtas

Bbz, man merso skydelis savo raiška nuneša savo negražumą Cha cha, tuo labiau,kad keičiamos tos aplinkos

Man su srautu Vln darbo dienom gaunasi apie 18+,o savaitgali kai yra nuotaikos bbz Cha cha

Vis dar olegarxai pesasi su sanaudom? Ir neps ar 6 ar 16 bile vairuoji kas patinka ir kaip patinka? Daugiau nebera ko matuoti?

Neparanojink Cha cha

Man šitas images.app.goo.gl/L5A9oxeDbhzaNt816 labiau limpa nei šitasimages.app.goo.gl/tN9pnw2rvBnsA8xY9

Ot ne px kas tai geriau limpa prie snarglio isvarvehusio nuo nosies? Cha chaRm> abybienos sanaudos tavo auto su tokiu motoru. As sesiacilindriam panasiai pilu Veee

Man tai realiai tiktu px kas, swarbu uzkuri masina ir waze pasileidžia, kai arteji prie 3šakio,islenda guminis juodas parazitas ir dauzo per pakaušį, Geraivuo opcija Girtas

Mixed, nebūk jautrus - gi parašyta, kad kamasutra yra smagu kartais Cha cha

Bet realiai ziurint, gal ir gerai sako Cha cha uzvakar paklausiau bedarbio dembelio, sakau ka kapoja e46? Bbz, nezinau Apsvaigęs Juokiasi kai užsidega lempute, pripilu uz 30eur ir toliau spraigau Valio. Sakau jei ka, yra BC, ten gali pažiūrėt. Sako, o tai kas pasikeis? Juokiasi bl bl, sakiau zmonai, kad auklejant neuzteks dirzo, reikia slanges nuo Riga skalbiankos Valio

Wazes pz kaip reik Pavargęs

Pas mane dabar toks skydelis “sudetas”, taip uzsikabliavau, kad 2 masinom toki pasidariau Laimingas dropbox.com/s/udh9vb9gfgxidcm/9458248D-1B76-4BE5-9E8D-6E00 067E7854.jpeg?dl=0

galvoju, kur man tas mėlynas skydelis matytas. Pasirodo pežo boxery toks Cha cha bparts-eu.s3-eu-west-1.amazonaws.com/images/6142/original/JPEG _20190220_095620__16410_16410.jpg

ibb.co/h7Fff8s

Pas volvo R Design mėlynas

Mixed, 100% pritariu Gerai bl jeigu perki mašiną už brangiai tokią kokios nori, koks ten skirtumas vienas litras ten ar šen per 100 km? mano mašinos 3.7, 4.6 ir 5.2 litrų, visos palyginus nebrangios ir man visiškai px kiek jos ryja… pirkti kažkokį ekonomą ir tikėtis kad per 5 metus jis tau benzinu atsipirks gi kažkoks briedas Juokiasi