alus is Latvijos?

alus Alus is Latvijos? TaipNe

Agaa, o jei dar Brainstorm muzikyte paleidi, tai tiesiog Jurmaloj pasijunti Cha cha

Aga, latviai turi gan nemazhai alelio rushiu. Ir beje visai neblogo. Ne per seniausiai teko apsilankyt ir ishragaut keleta (~30 rushiu). Stipriausias ~7%, tokiu zhvereliu kaip pas mus (lokiai ir etc.) ner. Kiekviena darykla turi bent jau 1 rushy tamsaus, kurie beje visai gardus. Kainos panashios kaip ir pas mus.
O kas del Aldario - manau mazhiausiai vertas demesio (tas pats kaip ir Kalnapilis, bent jau ankschiau priklause tai pachiai komp.) Nors Aldaris Tumsais visai neblogs Šypsena Alus

mineralinai vandenys irgi importuoja latviska aluti, bent jau viena rusis to lengvo alaus "nr 1" , kur kvailoka reklama "kap yr?"
ragavau visai patiko. gert galima Šypsena

Darykla vadinasi berods "Livu". Reklama ne vien per TV kvailoka. Kazkur ant plakato machiau kad giriasi senom tradicijom, tachiau pati darykla ykurta 2000-aisiais. Cha cha

na kiek teko ragauti tai is latvisko Aldaris Zelta ir Lacplesis pilsener su melyna etikete GeraiGeraiGerai, o kt. BlogaiBlogaiBlogai. Tamsaus alele negeriau,nes nemegejas esu Cha cha ir dar. jei pas mus latvisko galima rasti (na kartais, su ziburiu Cha chaCha chaCha chaCha cha ), tai Rygoj per 2 Maximas, kruva T-marketu ir Rimi- neradau…NeNeNe Žliumbia Žliumbia

Nei latvijoj nei cekijoje bei vokietijoje nebuvo man asmeniskai skanesnio alaus uz lietuviska

Vava, latviai verkia, kad mes savo produkcija ju rinkas uzhkishom, bet lietuvishko alelio Latvijoj ne su zhiburiu neradau. :confused:

Na, kiek teko ragauti latvisko alaus (manau, apie 40 rusiu turetu susidaryti), tai mano subjektyvia nuomone, jis lietuviskam neprilygsta, isskyrus tamsias rusis, kuriu Latvijoje gerokai daugiau nei Lietuvoje. Man asmeniskai labai gera ispudi paliko "Lacplesis" daryklos alus (isskyrus "Medus alus", kuriame su dirbtiniu medumi aiskiai persistengta), labai geras yra "Aldaris Luksus", "Aldaris Tumsais". Prastas beveik visas "Livu" ir "Bauskas", "Kimmele" alus. "Cesu", "Tervetes", "Piebalga" priskirciau vidutiniokams. Beje Latvijoje "pampersu" kultura pazengusi dar toliau nei pas mus. Bene pries pora metu alus plastikineje taroje ten uzeme 40 proc. rinkos, o sprendziant is siu metu apsilankymo Latvijoje ispudziu, siuo metu santykis yra dar didesnis plastiko naudai. Beje, plastikiniuose "bambaliuose" yra daug rusiu, neturinciu atitikmens stiklo buteliuose ir tarp ju gausiai pasitaiko gyvunijos pasaulio atstovu (mesku, tetervinu ir kitokiu eziuku). Taciau, kaip teisingai kazkas pastebejo, tens stiprus alus dzaniausiai apsiriboja 7 proc. alkoholio.

As visom keturiom uz Aldaris "Tumsais", labai skanus, bet nemaciau musu parduotuvese. O gal kas mate?