alfai ne


alfai ne

gaidys cia Ufffps. kai soviau komentara pries idedant foto Cha cha

už pežą atrodo n kartų geriau Taip Gerai

uz peeugeot atrodo geriau? Nežinau

matysiu ateity, jei kuris ish sunu domesis technika, elektronika, butinai nupirksiu lavinimuisi Gerai

pasivezinau su pazystamu, kurio zmona turi alfa 147, sako matau egzotikos megejas, bet alfos nepatarciau isbandyt, byra viskas is eiles, priejimai kanors pakeist bbd, nors dalys pigios Cha chapigumelis auto.plius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-1-9-l-sedanas-2006-dyzel inas-3194167.html

man šitos Alfos dizainas Gerai Pežas Blogai bet čia tik man, su tuo nereikia sutikti Ne

tom4s, man ir labiau uz pezo, bet deja kaina min 5klt skiriasi.

Mindosas, tai nesigilinu aš į kainas, tik sakau kas patinka, o kas ne Šypsena Va pastaruoju metu slyva pradeda nepatikti, nes kol neturėjau nekreipiau dėmesio kiek jų gatvėse, bet dabar kai matau, tai nu i nafig Blogai Bet važiuoja visai smagiai, tai nors tiek… Šypsena

Tom4s ir uz shita www.netcarshow.com/peugeot/2009-308_sw/1280x960/wallpaper_08.htm graziau???

ant kiek reikia but koncinu kad uz tokia suma pirkt tokia masina, nuo 25 jos normalios, todel ir byra is eiles nes uz centus perka

del byrejimo nesutinku… del remonto kas uzsiema tokiom irgi… bet, kad nx kokio baisumo tai bbd Veee

HC, ta baisybė gali su Multipla į vieną eilę stoti Taip Apie 407 rašiau.

as, kaip alfos turetojas, galiu pasakyti, kad alfa gera masina Mirkt o kad byra viskas is eiles - nusipirkit kada masina su tikra rida ir serviso istorijE

turejau ir as AR156, niekas ten jai nebiro Nekaltas

na lietuviams viskas byra, nes perkamos auto su pusmilijoninėmis ridomis… O jei nusiperki iš vokiečių su tikra rida, tai išgirdę kainą debilu laiko Šypsena

suchen.mobile.de/auto-inserat/alfa-romeo-alfa-159-2-4-jtdm-20v- klima-alufelgen-strassberg/185356195.html

kipsasw®™, rida sitos virs 300tkm

neviska rida pasako, o ir gal neskaitet straipsnio apie tikras fokieciu ridas Juokiasi