Alfa Romeo fanai.

Alfa Romeo fanai.

Sveiki, Esant galimybei gaut pygiai salerkos, reik man dizelines masinos. Su ja vazinesiu daug. ~50%mieste, 50%uzmiesty.
I akis krito alfa 164. Didele, manau komfortiska? O kaip dėl ekonomijos? tilps i 10l salerkos misriai? Labai problematiskas, brangus jos remontas? Tas 2,5TD varikliukas normaliai ja tempia, ne per silpnas? Noreciau isgirst susiduriusio su tokia, ar bent ismanancio nuomone
P.S. ir ar "gyva" bus uz kokia ~2000E pinigu?

P.S.2 kazkoks piktas moderatorius gyvena autobanginiose…

Bet žiūriu rankos nenukrito “keliant temą” ???Nekaltas, o kai tau jau neatrodysiu piktas-kreipkis…tą “nelaimę”(variklį) žinau mintinai…

Agirdž, nelaime, atsargiau - nepamiršk, kokioj temoj rašaiKietas

na tai nesidrovek, apsviesk mane. Man ne tik variklis aktualu, bet ir pati masina. Pakolkas dar ir apie “pezo” 605 2,1TD galvoju Nekaltas o didziausia beda ta, kad pats nevazinejas su tokiom auto, nei italiskom, nei prancuziskom.
O siaip piktasai moderatoriau, butu malonu jei isdestitum savo mintis apie ta 2,5td

Tai ką???Nekaltas…ir čia “ežių lizdas”???Nustebęs

Čia Alfų fanai. Jei nesi fanas arba tau “burtininkiškai” nori paišsidirbinėt apie variklį (kur žmogus klausia) - tau čia ne vietaKietas

Labas vakaras,sakykit cia BMW fanai gyvena?

Valio

Variklis tikrai nevertas dėmesio!! Įsiklausyk žmogau!!! Šypsena

zmogus remontaves zino jozai kiek tu alfu varikliu svaistikliu esi ciupines?
gerai gerai einuBe be be

Rafikai, kiek Alfų turėjai?

Nesvarbu kiek turėjęs, bet svarbu kiek info susirinkęs, nes tikrai domėjausi ir alfų variantais Mirkt

Tai gal tu -žmogui apie variklį paporinsi ??? Mirkt

Žmogus paklausė - tu žinai atsakymą, tai ko nepasakoji? Skatini flūdą? Ar leisi žmonėm skaityt visokių Rafiksų nesąmonės?

Mmm jo jauciu per velai atsibudai Šypsena

Klausyk apsiramink tu vieną kart. Vienintelė nesamonė esi tu. Nepatinka mano teisinga nuomonė, tai val is cia ir neskaitinėk jos. As stengiuos kad zmogus nenusipirktu didelės bėdos, o tau bele kad tik vapet uz AR. Nors pats puikiai žinai kas per šedevras šitas motoriukas!!

Arba tiksliau nifiga tu nieko nežinai, o tik pabapėt sugebi gražu ar negražu blt.

jei čia tas su keturiom galvom,psakant slibinas keturgalvis,tai tada mes jamam šitą alfąMyliu

…į metalo laužąTaip

Tavo pezho ne ka maziau problematiskas, dalys alfu net kaikurios pigiau nei tavo pizhiko, tad nereik skleist erezijos Šypsena

Be to tie varikliai vieni patvariausiu net i chrysler voayger kiso juos, plius grandine, ne dirzas, tai patikimumo duoda ir t.t. Šypsena Pagal tu metu dyzelius sitas variklis bmw TDS’a zymiai lenkia Šypsena

Kodel bangoje nieks nekencia Rafixo?Žliumbia

DeDeKlasta Cha cha

Metus biski alfos ir pezo palyginkNekaltas