akys

Akys labai daug ka atspindi:flirta,meile. uzuojauta, pykti, panieka, agresija ir t.t.Nors ir kaip nenoreciau, jos daznai mane isduoda kai bunu isgeresŠypsenayra biski tiesos tame,kad jos sielos veidrodisTaip

o,ziurek,kai labai nori,gali ir zmoniskai pasneketi Apakęs Juokiasi

taip,jos labai svarbios. pagal jas galima labai labai labai daug suzinoti. viska. jos parodo kaip zmogus jauciasi,ka jaucia budamas su tavim,koks yra is tikruju. taip yra suzinoma ir tiesa Taip. cia labai daug galiu vardinti,bet ir taip aisku-pagal akis galima pasakysti apie visa zmogaus gyvenima Mirkt

Dazniausiai akys pasako ko zmogus neisdrysta pasakyti,pripazinti…Taip

akys-sielos veidrodisTaip
wisu akys yra grazios-net ir bobutes.todel komplexu jokiuMirkt
o jeigu rimtai tai visada veido israiska ir yra veido israiska.lupos suciauptos,antakiai suraukti AKYS zaibuoja pykciu-tai pyktis…pvz:lupom gali suvaidinti linxma bet akim taip nepazaisi nebent nukreipsi zvilgsni.kaip is astos pilypaites dainos"du langai".vyzdys tai langas i pasauly.o kai namas vienas pries kita ir tiesiai po du langus gali susisaukti su zmogum is gretimo namo.tas pats ir su akim.kai po du langus(akis)susitinka gali viska persviesti,pamatyti…lyg printerisJuokiasimanau taip.ir chia jokios magijos nera

na akis tikrai daug ka pasako,kartais pasiziuri i zmogaus akis ir viskas aiskuTaip

tik zmogaus akyse gali pamatyti tikraja savijauta, jausmus. Akys zmogu isduoda.

akys sielos weidrodis?taip,nes iš jų išryškėja žmogaus esama widinė sawijauta/būsena ir šiaip daug ką apie tą žmogų pasakoMirkt

paziurek zmogui i akis ir jis tuoi pat jomis parodys ka tau jaucia Šypsena

—><>< man patinka zhiureti zhmigui i akis bet ne tiek kaip kaikurie… net bajsu kasudaro brr…
shejp dawgelis sako kad mano akees labaj kejstos… labai keistos… ta praske kad akiu spalva ir zhwilgsnis Pavargęs ><><—

pazwelgus i akis kartajs neberejkia zodziu

Hmz… asmeniškaj aš tikiu kad akys-sielos vejdrodis. Apakęs Tik jos iš pirmo žvilgsnio gali parodyti žmogaus vidų(aišku kas sugeba taj įžvelgti)

Laimingas Labas

Labai grazu kaip buna skirtingos akys Taip Gerai

Bet akys - zwilgsnio dalis…

wisikai pritariu tam pasakymui,kad akys - sielos weidrodis…

o ka reikst toks reiskinys Nekaltaskai zvelgiu veidrodyje i savo akis, pamazu atsiranda baime ir vis dideja? as bijau savo akiu, savo zvilgsnio! kas tai? Nekaltas

nzn kodel taip sakoma…bet zvilgsnis tikrai daug reiskia! Taip kartais net nereik zodziu… Mirkt

man akys= vienas is saltiniu suzinot ar zmogus nemeluoja. Jei mirksi per daznai, nei yprasta, vadinas meluoja Šypsena. Del to neydomu zet myli nemyli… Šypsena

nemegstu ziureti svetimiems zmonems i akis. ir nemegstu kai kiti ziuri i mano akis. nors zinau kad mano akys toli grazu ne isdavikes Šypsena tamsiai tamsiai rudos, beveik juodos Šypsena i akis ziuriu tik savo mylimajam… Šypsena jos tokios grazios Myliu o siaip tai stengiuosi ziuret kai kalbu su kuo nors i nosi ar i lupas ar dar kur Šypsena bet i akis kazkaip… niu nepatinka man. nzn kodel. veikia savisauga ar kazkas panasaus.