akys

man akys yra laabai svarbus dalykas,nes is zmogaus akiu gali daug ka pasakyti apie jiŠypsena

Gal tau tas akis tyrinejo Suris? Cha cha

Mataaaiii … yra zmoniu kurie nesioja akinius taip kad jiem akimis kontaktuot visiskai kitaip …

Fotoaparatas negali atspindeti nematerialiu dalyku, t.y. jis negali pavaizduoti tavo zvilgsnio. Jis tik ‘sugauna’ tuo metu nuo akiu atsokusias sviesos bangas ir is ju sufomuoja paveiksleli. O kai zvelgi zmogui i akis, visada jos atspindi tavo vidu (ajshq jei jos nepaveiktos alkoholiu ar dar kokiu brudu).
Be to akys man yra graziausias kuno organas, ir jei nuo ju atsispindi siluma… Cha cha

na mano manymu, is akiu daug ka galima spresti, is pacio zvilgsnio…tiesiog sutinki zmogu ir net nebendraudamas gali iskart pasakyti ar jis drovus ar savimi pasitikintis ir etcŠypsena
o kas dar yra ivaldes si mena taiiiiii…flirtuoja tik tai taipŠypsena

žmogaus akys visuomet tokios pačios (tik vyzdys refleksiškai reaguoja į šviesą - tai susitraukia, tai išsiplečia) Pačios akys nebūna liūdnos, linksmos, gilos, paslaptingos ar piktos. Išraiškingus žvilgsnius sukuria aplink akis esantys smulkieji veido raumenys. Beje, žvigsnis labai priklauso nuo veido mimikos: piktas žvilgsnis tampa pikdžiugišku, jei lūpos šypsos arba užsispyrusiu, jei lūpos tvirtai sučiauptos ir t.t. Tačiau kaip ten bebūtų, veido mimikos ir akių žvilgsnis apie žmogų pasako išties labai daug.Jokia kita kūno dalis tiek informacijos nesuteikia nei apie žmogaus charakterį, nei apie nuotaiką, nei apie jausmus… joks kitas organas taip tiksliai neišreikš simpatijų, antipatijų, susižavėjimo, ilgesio, sielvarto, nuostabos, džiaugsmo, meilės, aistros… t.t. Šypsena

kai pamatau zmogu, visada zvelgiu i jo akis, o tik paskui i veida, figura ir t.t Nekaltas

Neeeeeeee Juokiasi Juokiasi Juokiasi O tau tyrinejo?

akysGerai jos pasako viską. kaip žmogus jaučiasi. ar jam gera, liūdna ar linksma. jei žmogus kalbėdamas su tavim žiūri ne į tavo akis, jis meluoja arba bijo, nepasitiki… akių kontaktas labai svarbus. tada tu jautiesi žmogui savas, gali lengviau jį suprasti, prie jo prieiti. manau apie akis ir jų reikšmę, galią…galima kalbėti be galo daug.
p.s. myliu rudas akisCha cha~

O zmones sako, kad rudos akys melagiu buna… Nekaltas

akiu kontaktas tai viskas. juo labaj daug galima pasakyti Laimingas turbut man taj viena ish svarbesniu bendravimo priemoniu su artimajs zhmonemis.juk nuostabu tik ish zhvilgsnio suprasti ka sako zhmogus Drovus

nea, rudos melagiuŠypsena

[Mano zhalios… Ash nemelage Cha cha Ir labai nemegstu tokiu… Pavargęs

ahs pvz ishvis nemegstu zhmonem i akiz ziuret… gal ko praeitam gyvenime prisidirbus esu Nekaltas nes shitame tai lyg ir nieko…

a man kazkas sake kad ish akiu esu labai negeras zhmogus. kad akys labai apgaulingos. bo jose nesimato jokiu emociju…
taip kad ne visada kox zmogus galima pasakyti ish akiu

jo! va ce tai teisingaj zhmogutiz pasake! Gerai

ce ash taip! Nekaltas

Nium po teisybei anksciau tas akiu kontaktas nebuvo man toks svarbus Taip Bet…va univere atsirado tooks vaikinas…Mmmm…Kai karta to musu akiu kontakto metu, vos nenukritau nuo 5 auksto ir visa neisraudau kaip koks burokas Cha cha…tada supratau to jo juodu juodu akiu galia…FlirtasAngelas Tik prisimenu tas akytes…ir taip gera gera…Na nepatyres tokio akiu kontakto, nesuprasi, kaip tai svarbu ir kiek tai daug gali reiksti…
o akys juodos juodos FlirtasApkabinimas

juk negali buti,kad akiu spalva atspindi asmenybes bruozus.tai kokia ta asmenybe,jeigu akys linkusios keisti spalva ir skirtingame apsvietime atrodo skirtingos?zmones kartais sako,kad mano akys zalios,nors jos yra labiau melynosNekaltas

akys parodo mogaus siela ir ash tuo isitikinus.jos isduoda,as to zmogaus sieloje ir psichikoje viskas tvarkoj.buna taip,kad negali zmonems i akis ziureti ,o kartais taip,kad nevalingai ieskai nepazistamuose akiu kontakto ir tuomet nesupranti,kas su tavimi darosi.arba sedi kavineje ir salia kiti zmones sedi ir akys nevalingai krypsta i juos.tuomet pasidaro ziauriai nejauku ir pikta ant saves,pradedu nervintis.kartais buna,kad kalbiesi su zmogumi ,o akys taip i zmogu pasiziuri,kad jis tampa lyg nupliektas zvilgsnio ir daugiau niekada nebenori taves matyti,nors tas zvilgsnis buvo kiles ish baimes…ASH tai jau tikrai esu pajutus zvilgsnio galia…man tai didziule kancia,nes negaliu jo valdyti:troleibuse apima panika ir zvilgsnis tampa lyg isprotejusio zmogaus…Liūdnas