akvariumas kitaip

akvariumas kitaip

ejau pro stiklo parduotuve. akys uzkliuvo uz mazyciu stiklo zuveliu, juros arkliuku, zolyciu ir kt. jurios padareliu… i stiklo vaza (isgaubtos formos, pan. kaip apvalus akvariumas) pripyliau h2o ir suleidau ten, isigytus stiklinius “gyvius” Laimingasatrodo originaliai ir idomiai Drovus traukia aki ir zavi Žvaigždė nereikia tiek rupintis, kaip tikru<!> avariumu, o kambarys tikrai atgijo Taip Apkabinimas

vanduo turi savybę senti. jame susikaupia dulkių ir kitokių velnių, jis pradeda rūgti ir ne kaip kvepėti. ar neatsitiks taip ???

nereikia tiek rupintis kiek “tikru akvariumu”, nereiskia kad isvis nereikia priziuret Drovusmanau savaime suprantamas dalykas, vandeni keisti ir nuplauti “stiklinukus” Taip

Uzeik cia: katamaranai.projektas.lt/akvariumas.htm ne vienus metus rinkta tik stikliniu ir tik zuvyciu kolekcija. Šypsena

kaip cia buvo viename akvariumo forume parashyta… dar nusipirk gumine moteri… kam tau ji gyva ;] uj tu moteris… nu tada vyra gumini… ;]]]]]]] as asmenishkai uz gyva… ;]

Steu: pas mane ir tikros uvytes yra, ir tikra (ne gumine) zmona yra. Tai, kad cia tamstos namiokas i guma … Ne

namiokas i naturalu dalyka o ne i dirbtini… guma kaip pavizdys ;]

nieko asmenisko tik siaip Šypsena nuo stikliniu zuvyciu iki bealkoholinio alaus Šypsena o nuo jo ir iki gumines moters nebetoli ŠypsenaKazkokaip sian nuotaika bilekokia…

5tad… uztai ir nuotaikos tokios… mano nuotaika puiki… lekiu i gimta kaima. .tik gaila viso ukio palikti… nepriziureti visi gyvunai bus pora paru… na nieko ishgyvens… deja pas amne nedirbtiniai o gyvi visi… butu dirbtiniai tadum nor sir menesiui palikineti gali… o ziurek ir radom pliusu stilkiniu zuvyciu… jas gali palikti nemaitintas nor sir metus… ;]

maciau toky kazhkur.bet man tai geriau gyvos…idomiau, nes rupintis zuvimis patinka ir siaip.turbut kaip kam Laimingas

as visom keturiom uz gyvus padarelius Taip Apkabinimastiesiog dabar neturiu galimybiu tureti tikra akvariuma Netodel dabar bent jau stiklinis aki dziugina Drovuso rupintis gyvunais man ne darbas o malonumas Apkabinimas savo mieliausio suns i jokius turtus nekeisciau Ne nesunku buvo keltis anksti ryte vesti i lauka, valyti balutes, maudyti, rankioti nuograuzas Mirkt ju isdaigos niekai palyginti su tuo dziaugsmu, koki jie atnesa i musu sirdutes Apkabinimas Laimingas

grazios Taip ta pati maziausia Girtas maniskes pakabintos uz stiklo burbulu vandenyj plaukioja Taip