Akvariumas. Ar čia rasiu bendraminčių?

Galima laikyti ir visa laika.

Bet reikes dazniau valyt nes labiau filtras prisines visokiu sudu

Uztat tu sudu neliks akvariume Liežuvis

Nusipirk samuka jis visus sudus iskels i pavirsiu ir filtras juos susiurbs Liežuvis

Patarkite, kas dar tiktu is nelepiu zuvyciu prie sios misraines :
Akva 120 ltr.
Stazas - 1 men.
Gyventojai:

  1. Sraige
  2. Gaidelis (lytis neaiski)
  3. 3 danijos
  4. 2 gupijos (buvo 3, viena nepastebimai dingo)
  5. 2 samukai, siandien pirma diena, jauciasi labai nedrasus, kuiciasi po dugna…

Ka dar patartumete ikomponuoti ? Mastom apie skaliarijas ?
Dekingas uz nuomones

Sveiki,

70-ies litrų akvariume gyvena keletas žuvų. Papildomai noriu nusipirkti ir suleisti daugiau, tik bėda ta, kad nežinau kokias galima suleist… Akvariume dabar yra viena laputė, 2 rudi šamai-čiulptukai, ir kas mane labiausiai stebina tai du juodi šamai, kurie buvo pirkti "Kikoje" visai maži kaip tos pačios rūšies, tik, deja, iš jų išaugo vienas didžiulis, o kitas gal vos centimetro ilgio baltais taškeliais ir labai bailus…

Štai čia tie 2 rudi šamukai:

http://public.fotki.com/tolminas/mano_akvariumas/1.html

Čia 1 laputė:

http://public.fotki.com/tolminas/mano_akvariumas/2.html

Štai čia tas didelis išaugęs šamas:

http://public.fotki.com/tolminas/mano_akvariumas/3.html

Gal jūs žinote kokias žuvis galečiau papildomai suleisti į akvariumą ? Norėčiau ne iš šamų šeimos (kokius gaidelius ir pan.), tik vat pergyvenu dėl tų šamų, ar jie neskriaus tų naujųjų žuvyčių… Visokiose "Kikose" ir pan. pardavėjos-konsultantės nieko nežino… Galbūt jūs pasidalinsite protingomis mintimis.
Dėkui.

o jerguteliau samasApakęs!kokio dydzio jis yra centimetrais na bent jau mazdaug?siaip manau nusipirkes barbusu didesniu neturetum problemu…

pries keleta metu pardawiau sawo akwa del gywenimo budo,dabar wel kai gywenimelis patapo seslesnis isigijau akwa,sawo senaja meileŠypsena,akwos surengimui nera dar nei sawaites,o jau apgywendinau 5 ugniniais barbusais,1 marmurine bocija ir 1 burundzio princese…wisakas atrodo ganetinai twarkingai,dar nepamirsau kaip akwa twarkytLabas

Burundzio princese tai cia visai ne vietoj, jas reiketu laikyti buriais ir geriausia visa akva paskirti tik joms.
http://www.thetropicaltank.co.uk/Fishindx/nbrichar.htm

Gal ~12-15cm…

del princeses nesidomejau kaip ir kas,ja zmonele padowanojoŠypsena,tej i klozeta gaila mestMirkt,siaip nzn dar nebuwo problemu tarp zuweliu,aisq pamatysim kaip weliau busŠypsena

Tomzi gal zuweliu weisimu uzsiimi?

norejau paklausti:pas mane akvariume gyvena viena gupija ir dvi pecilijos(porele). Dabar si porele atsivede zuviuku,jei viskas bus gerai ir jie uzaugs Drovus Kiek galima laikyti zuvyciu 3 litru akvariume? Laimingas

Prasau pagalbos. Tevam padovanojau auksiniu zuveliu pora. Jas ileido i nedideli inda. Nepraejus savaitei pradejo balzganuot vanduo. Truputi pakeite,bet padetis negereja. Patariau maziau sert. Nesere 2 dienas,padetis negerejo. Dar ten yra augaliukas ir 2 sraigutes. Nuo ko taip gali darytis. Dar itariam akmenukus,kad tik isplove,o nevirino. Patarkit labai prasau.

naujas vanduo visada balzganuoja. nieko cia nepadarysi. norint kad greiciau praeitu tas balzganumas, kikoje ar kitur nusipirk geruju bakteriju ir sumazink vandens temperatura. tikiuosi kad vanduo aeruojasi, filtruojasi ir pan…

geriau tu tuos maziukus palik senajame akva, o suaugusius perkelk i kita trilitri Šypsena

na as kitas mazytes atiduosiu bet kelias noreciau sau pasilikti tad ir klausiu kiek mano akvariume(3l) gali gyventi tokiu zuvyciu kaip pecilijos? Laimingas

1-2 (iš viso)

Na tos "gerosios" bakterijos is parduotuves kazin ar pades. Gal yra ir kitaip mananciu, bet as manau, kad tai tik pinigu svaistymas. Problema yra auksines zuveles mazame inde. Porelei reiktu bent 100 litru, kad augtu ir jaustusi gerai. Zinoma reikia ir geros filtracijos

paprasciausiai gali buti persmulkus neidealiai isplautas gruntas,o auksines zuweles reiktu nepamirst,kad yra iswestos is karosuMirkt,cia be pokstuTaip,labai megsta kuistis po gruntaMirkt,turejau siu selmiu ir tokiu paciu problemu,padidinau grunta ir problemos kaip ir nebuta…

cia gali buti wiena is priezasciuMirkt

jusu teise rinktis. man supylus geruju bakteriju vanduo praskaidrejo per 2 dienas. tai sutapimas ar ne - nezinau. pas mane ner nei vienos auksines. be to balzganas ir drumstas vanduo skiriasi. ta as suprantu. suprantat ir jus, kad jei zyvys sukelia "še", tai jokios bakterijos nepades. ane?