Akvariumas. Ar čia rasiu bendraminčių?

Labas as taip pat laikau akvariuma jau 4m GeraiakvariumasGerai As vienas is tavo bendraminciu Šypsena

ash irgi turiu, bet nesidomiu. pas mane tai tik kambario aplinkos detale. o aki traukia…

Turiu ir as akvariuma darbe, bandau su visu kolektyvu ji priziureti, pries du metus vienai moteriskei buvo uzejes noras darbe akvariuma isitaisyt, bet kai nusipirko barbusu ligotu ir nuo ju issdvese visos zuvys greit noras jai praejoCha cha tai ir liko akvariumas, gal puse metu tokia bala stovejo, vot tada as ji ir sutvarkiau ir susizavejau.Noreciau namuose tureti bet nelabai kapeiku turiu tam beto kaip cia kazkas rase namiskiams tai visai neidomu, gal paskui susidometu?
gal cia is jusu kas nors uzsiima zuvyciu auginimu ir jas parduoda ka nors idomaus nupirkciau…

Ir as turiu. Taip 110 ltr. Neseniai dar. Plaukioja ten 7 samai (samu aistruole Cha cha) ir vienas gaidukas. Tai vat dabar svarstau, ar atiduot kam nors ta gaiduka ir prisileist barbusiuku (dar didesne nei samu - barbusiuku aistruole Cha cha Cha cha), ar tuomkart numarint savo aistra ir pirkt neonus gaideliui i kompanija. Aš nekaltas Cia aisku neprasau patarimo (nebent kas nors koki baisiai gera turit), bet siaip garsiai svarstau (labai sudetingas klausimas Cha cha)

Aš tai jau persirgau šamais ir barbusais. Taip pat persirgau ir ciklidais.
Dabar persimečiau ant neonų.
Kol kas turiu tik 7 mėlynus ir 7 juodus.
Dar turiu vieną auksinį šamiką ir laaaaaaaaaaabai didelį seną ancistrą.
Nu aišku dar keli barbusai nusenę liko, ale negi juos nuleisi unitazan Baisu

As laikau labirintines, barbusus ir samus. Aqua 200l. Man patinkaGerai, del
zuviciu, tai as jas tik auginu, neveisiuNe

na ciklidu as dar nepraaugau Šypsena nors pora akvariumu jau 10 meteliu turiu. nesu super pasineses, nors aptinka. Mirkt

kai susinervini labai nervus nuima Mirkt

ar ne ? Aš nekaltas

geras daiktas akvariumas. ir tikrai malonu vakarais pasedeti, pasigrozeti, atsipalaiduoti. turejau ir as kazkada. bet kai ivyko katastrofa - mano zuvytes isvire… buvo labai gaila Liūdna

??? Apakęs Apakęs Apakęs ???

Tai tada reiktu pagalvoti kas geriau…geras senas samas labai draugiskas nes leidziasi glostomas ar nazos blizgalcios zuvytes? Siuliciau tesiog isigyt antra akva ir turem mazas zuvytes be jokios rizikos ju gyvybei Cha cha

Tai Gerai galesim kada padet viens kitam patarimais Cha cha

Patarimas: isitikink ar tavo gaidukas nepatinas Apakęs nes jei taip tai nepirk jokiu zuvyciu kol jo neatsikratysi…Net pats pavadinimas sako kad zuvyte nedraugyska…Zinok uzmus visus ir pats bus apdraskytas ir negrazus, beje barbusai irgi karingos zuvytes…tad jei nori neonu pasisteng kad kitos zuvys butu neplresrios ir mazdag tokio pat dydzio, o del barbusu: tai jei jie tai tegu buna vien barbusai, ju yra labai daug rusiu ir akvas tikrai idomiai atrodys…Taip

Taip

Mano aqua 62l.Zuvytes tai tokios 2 skaliarai 2 Barbusai ‘‘shuberti’’ kaskokie 2 kardinolai 6 neonai 2 samukai kaskokie sidabrinei Cha cha

Mano draugas kuris laikas svaigsta del akvariumo… Pagal jo gyvenimo buda ir polekius galima spresti,kad jo prieziura teks turbut tik man rupintis. Kaip atkalbeti? Ar kaip man tuom itiketi?

man regis nesvarbu kas rupinsis, vis vien akvariumo teikiamas dziaugsmas tikrai atpirks visus rupescius Taip Mirkt

Mielieji, padekit. Kiek laiko gali buti ijungtas "burbuliatorius"? Pas mane jis reguliuojasi. Gal galima visa laika ji laikyt nustacius maziausia padala? Aciu. Su sventem Labas

As laikau 10-12 valandu.Kai einu miegot isjungiu o kai atsikeliu ijungiu Mirkt .Ir tave su sventem Labas

As ir turiu akva.Jau puse metu Šypsena akvaGerai

Butinai Šypsena