Aktyviam poilsiui


Aktyviam poilsiui

daiGtC, kas megsta keliauti automobiliu ir siaip daugiau daigtu pasimti GeraiSian su panasiu pasivezinta iki kauno, tai laaaaaaaaaaaaaabai patiko gan manevringas mieste nors didesnis uz lengvaky automobiliuka, ir kuro sanaudos Gerai nupiese kompiuteris 5,9 nzn kubaturos bet kazkoks TDI komplektacija Gerai ir zinoma ta nagla deze dsg ar kaip ji ten vadinasi Gerai

Pavargęs Ufff

bbs, golfas didesniame kėbule. Garso izoliacijos nelabai rasta, važiuoklė dirba ir nelabai smagiai. Tėvas turi 06m. jau gailisi, kad pirko…

koks goflas- budele cia Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Robis, vadeliotasis buvo 2008, nzn kuo skiriasi, bet man kaip nevaziavus su komforto etalonu tai tikrai visai ok Gerai

Norejau tokio, parodziau Moteris, sako durnas ??? Nesesiu i toki, tuom ir baiges svaisciojimai Cha chaPas dede tokis 2008 ar tai 2009m yra, jau tas ale faceliftas, nu blec uzskaiciau, o ir geriau ziuris nei koks sharanas Taip Gerai

08 faceliftas jau. Sulyginau su golfu, nes toks pats kibiras

tai gi jis ant 5 guolio bazes

Man jis grazus, bet Corolla Verso geriau Taip Nors VW ekonomiskesnis bus. Be to Toyota dar neturejo dyzelio automato.

komforto etalonas yra audi 100 Cha cha

Jop, jis didesnis tik į viršų, o šiaip 1:1 Golf V Kietas

drylio, na bet vaziuodamas tikrai jautiesi kad sedi ne golfe nors su 5 golfu nevaziaves Ne siaip patiko sedisi auksciau ganetinai minkstas plius keleiviam vietos ir daiktam yra Gerai

autogidas.lt/skelbimai/volkswagen-touran-tdi-vienaturis-200 4-0120597158.html Gerai Gerai, tik ner odos Nežinau

bet tu manjakas bent supratai ka parasei Cha cha

inkile irgi aukstai sedisi Juokiasi Juokiasi Juokiasi kadagys cia, o ne goflas

korola verso gal ir geras variantas jei apie komforta negalvot.avensis verso taip pat nuobodus auto Kietas

As jauciu pasirodysiu nenormalus, bet man nepatinka VW skydeliai ir paneles. Sutinku, kad patogu, paprasta, bet man negrazu…

Joks.

drylio, na ta prasme kad skiriasi sedesena bent jau nuo 4 golfo tai tikrai Taip