Aktualnas klausimuks

Aktualnas klausimuks

Sorry, ne i ta foruma parasiau. Nerandu kaip istrinti Aš nekaltas
Bet labai ieskau TaipTaip
Tikiuosi tuoj tuoj istrinsiu sita tema TaipAš nekaltas

viskas, jau ilindai, tai dabar klok viska is eilesCha cha

a ko norejai?

Nu apie puodus cia. Ir ju prieziura… Sakiau seimon rasau, pasiziuriu- 30+ Nustebęs Nu kazkaip ne vietoj. O kaip istrinti? Desperatiskai ieskau ir ant smugio nerandu, niekad neprisireike Cha cha

Čia gal apie tuos Bauer,ar Zepter?

Aha. Va nezinau kuom juos sveisti, kartais gi tenka. Musu bergof ar kaip ten juos, subraizyt nesinori, o mano naudotos sveitimo priemones dingo is parduotuviu lentynu…

Gerai ismirkyk ir ishmeskCha cha

Aha… man irge anis nenusiplauna iki blizgumo - lieka vandens nuosėdos Nustebęs Bet buvau svečiuose pas viena draugešką - tai juos puodai blizga kaip mano brangiausiojo štiblietai Cha cha Išsikamantinėjau ir paaiškojo, kad tai Frosch (berods toks pavadinimas - ten varlioncas ant butylkos t.b. išpaišytas) valiklis. Pati išbandyt dar nespėjau, bet reiks prigriebt, kaip kokiam hyperiuj lankysiuos… bo šalia esančioj IKI neradau Nustebęs

nu blia bobos issikramtineja Cha cha STAI AS,SPAGECIU virejas aiskinu: nereik nieko daryt ,bo subraizysit BlogaiCha cha

tai čia išmirkai kaip žirnius ir pasėji… kai reik išeini i lauka, nusiraškai, išpakuoji… panaudoji… fyt’ per langą… Ek… gyvenimas yra gražus… vistik Cha cha

ui Cha cha kakla skauda nuo juokimosi Cha chaCha chaŠypsenaŠypsena smagiai jus cia hi hi hi
Nu o kiek mirkyt reikia, bo per pora paru nifiga neismirksta Ne neisbrinksta Ne bandziau kadatais Taip. Tai kaip ismesi da gera daikta ??

Spageciu virejui: tai kaip, i apmusijusi puoda valgi deti? nu kazkaip nefasonas sau paciai… O keptuve nori nenori aplimpa visokiais sh***
Suprantu kad braizosi, bet gal yra tokiu priemoniu, kur labai labai labai mazai braizosi Kietas
Jei rimtai, tai siokios tokios patirtys Seimoj sklando http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/100403.222-=(1332596259
Va paprasiau moderatoriu kad tema istrintu, a gal visai be reikalo? Ir cia yra puodu myletoju Cha chaGeraiCha chaCha cha

Tik pasakyk kai mesi, susirinksimCha cha.

Į puodą inpylk vandens, inberk kokio sodo ar skalbiklio ir pavirk. Per puse valandos-blizgesys kaip katino Leopoldo …

Be reikalo jus cia kankinates. Mano galva geriausiai butu juos nudazyt kiekviena syki po naudojimo ir bus kaip nauji

Kai pirkau Zepter,tai papildomai nusipirkau to valiklio-koncentrato(nors 1vnt,iejo ir i komplektacija) ir dabar viskas ciki!Šypsena)