Akropoline avarija


Akropoline avarija

delfi.lt/news/daily/crime/jaunas-vairuotojas-prie-viln iaus- akropolio-apdauze-penkis-automobilius.d?id=58226048 dar taip ir sugebet reikia. Vairuoja 4 metus o pedalus dar maiso,tai kas jam butu jeigu mechanine reiktu vairuot, ten juk trys pedaliai… Apsvaigęs

nexuy į gavnopolį važiuot

gti, kad siuo atveju tik 2 pedalai… Cha cha

as jam sakau prastumdyk masinas neina pasistyt niekur, ziuriu darbuojas bicas pasistayt paskui bent buvo kur. respekts Juokiasi

taigi sake kad automac kalc Piktas

šiandien ryte bmw nukilino audi ir ta stotelę nunešė. mačiau tą vaizdą Geraiir neseniai važiavau iš darbo, pro buvusį tėvų butą, žiūriu senis prie laiptinės sėdi į sieną atsirėmęs. važiuoju Moteris pasiimti iš draugės, žiūriu mentai atvarę ir tas senis į baltą maišą supakuotas Nekaltas

Tai jau matyt diedukui balti arkliai pabego Kvankt?

variau į darbą 9h tai nemačiau ten nixuja, arba miegojau dar. gerai ten varo visi nuo kavoliuko atvažiavus, per plytą Gerai čia kurią dieną su citroenu dviese tik gal iš 15 mašinų ne po plyta važiavom o per aplinkui.

Vairuotojas turbut gerai boulinga losia Kietas

interceptor, visada per plytą varau Cha cha

Snd savanoriu - zemaites sankryzoj 4 masinos susikirto, va ten tai gera avarija. Cha cha Nors ir smulki, bet - tokia komiska. Ir keista, kad niekur neaprasyta.

trulikas> nebūk ■■■■■■ Piktas

interceptor, aš eko vairuotojas. taupau kurą. valstybė man nesumokės už tą papildomą kilometrą ir litrą sudeginto kuro Ne

aš jus suka visus įduosiu !!!

įduok, bet prieš tai paprašyk mokamų patarimų iš yessuzo, jis, kaip įdavimų meistras, galės tave pamokyti kaip ką daryti reikia