Aklas pasimatymas.Fajnai ar nelabai?

Aklas pasimatymas.Fajnai ar nelabai?Myliu

Ar jum patinka eiti i aklus pasimatymus?
Ash to labai bijau.Juk sustinka du vienas kito nemate zhmonesMoterisVyras.O ka daryt jei viens kitam jau ish pirmo zhvilgsnio nepatiks?BaisuKaip elgtis toliau?
Ash stengiuos i tokius pasimatymus nevaikshcioti.

Ir blogai darai … as su savo Vyras susipazinau per akla pasimatyma …

na, susitikimas su zhmonem ish ineto irrgi galima vadint aklais, nors esi mates fotkes hzmogaus ir shnekejes su juo. ash su savo vyru irgi taip susipazhinauŠypsena
nepatikdavo eit y tuos pasimatymus,tokius visishkai aklus, kai nezhinai nei kas nei kaip. bet ir tai - juk tai nepazhystamas svetimas zhmogus. jei kas nepatinka, ishkart tiesiai taip pasakai ir ishsiskiri. blogiausiu atveju,nieko neatsitiks jei pusvalandy pashnekesi, kavos ishgersi. juk nebutinaj zhmogus turi patikti, kad su juo shneketum. ir shiaip, akli pasimatymai dazhniausiai malonus. ir yra shansas kad sutiksi nuostabu zhmogu. iekada neatsisakydavau aklu pasimatymu

Jeigu vienas kitam is pirmo zvilgsnio patiktu-tai visai gal ir nieko,
taciau ,jeigu is isvazidoz nepatiktu kas nors-tai nemanau,kad tai gera mintisNe

na i visiskai akla dar niekada nejau…bet esu bendravus internetu…kol galu gale priverte smalsumas susitikt…foto aisku buvau macius…bet kas yra foto?reziume:buvo nuostabu!

150-keliolikta ta pati tema bangoje?

nepatinka, pasakai sorry nepatinka an su tavim bendraut, ir viskas tuo pasibaigiaCha cha

ne Ne i kalus pasimatymus nemegstu vaikscioti, nes esu labai isranki Laimingas
galima sakyti, kad 99% uz tai, jog mano aklasis meijluszis man nepatiks visiskai Juokiasi

As tai isvis nebuvau fotkes mates nieko tik zinojau kad ji 165ugio rudu plauku. Tempiau guma gal 5 men nenorejau susitik fui,bet kai susitikom tai dabar negalim vienas kito pamirst.Ir taip susipazinom per sms,cia kai aklai vistai grudas. Taip kad jei nerizikuosit tai.,.

As tai isvis nebuvau fotkes mates nieko tik zinojau kad ji 165ugio rudu plauku. Tempiau guma gal 5 men nenorejau susitik fui,bet kai susitikom tai dabar negalim vienas kito pamirst.Ir taip susipazinom per sms,cia kai aklai vistai grudas. Taip kad jei nerizikuosit tai.,.

niu net nezinau… Nekaltas bent jau per ineta… tai kazkaip nepasakyciau, kad labai bijociau ir labai nefaini visi… vistiek kazkokia nuomone susidarau… iskarto neeinu… pasizvalgau … tikrai nebuvo tokiu atveju, kad isvis nesusibendraut… Nekaltasar ten labai nefaini butu… gal tiesiog reik eit su manitim ne kad tai bus tavo vaikinas… Šypsena o tiesiog maloniai praleist laika Šypsenakaip ten bebutu… dideliu pravalu tikrai nebuvo… isviso pravalu nebuvo… iki siol su daugeliu gan linksmai susibendraujam Cha cha unikalus mieli zmones Cha chaCha chaCha cha kogi daugiau reik Šypsena

Aš tiesiog įsitikinus, kad su kuo beeičiau, visi būtų tik labai faini GeraiCha cha Antraip neičiau NeCha cha

teisingai sirse!mes eitumem tik isirinkusios tokius,kokiu norim,o tada…

as einu,kartais Cha cha

siaip idomu labai,bet …jej nepatinka tau tas zhmogus ir bendra kalba sunku rast tai nekas tada…NekaltasBaisu

[quote] kazkada ir as sakiau, akli pasimatymai man nepatinka… as i juos nevaikstau… ir niekad neeisiu… bet kas man atsitiko ta spalio 4 diena, kai nusprendziau nueiti i akla pasimatyma, dabar niekaip nesuprantu, kaip tada ryzausi, bet tada as visiskai nebijajau, tiesiog ejau…ir tikrai nenusivyliau, juk sutikau ten savo mylima zmoguŠypsena unreal… pirmas kartas ir toks pasisekimas, ne kiekvienam taip pasiseka, po laiminga zvaigzde esu gimusŽvaigždė

nebuvau nezinauNekaltas

…pavojini, bet kas nerizikuoja-tas negeria shompano KietasTūsas

geria sveikesnius gerimus.