Akcija - <b>2</b>

Jei neishkils kazhkokiu super reikalu, sudalyvausiu ir ash. Va tik su stiklu rinkimu sunkiau, mat gyvenu nuosavame name ir kasdien nevaikshtau su savishkiais po parkus ir pan., bet kiek pavyks, tiek surinksiu ir atneshiu Šypsena
Klausimas Daivai D.: su kokiu shuniu geriau dalyvauti mazhu, draugishku-kernu, ar dideliu, dresuotu-vokiechiu? Ir dar, kada ir kokius zhiniasklaidos &quot;titanus&quot; stebeti, gal dalyvausite kokioje nors laidoje?

Bandau pratinti prie antsnukio bet kotai nelabai jam patinkaLiūdna Nu bet iki grandakcijos gal kaip nors ishmokysiu vaiksciot neariant zemes su snukiuCha cha

Maniskis irgi ariaCha cha
ir dar bando pasokes su priekinemis kojomis nusiimtiLiežuvis

Praies Mirkt Maniškė savaitėlę paarė ir nustojo. Dabar kitaip linksminasi - grįžtant iš lauko braukia su juo per kaimynų duris. Fainiausia, kad kartais tai būna ~6 val. ryto arba ~12 val. nakties Cha cha Labas

Kas per VIP narys? Apakęs Hm. Nu dėkui Aš nekaltas

Mano tai antsnukis odinis, taip kad nors ir visa nakti tegu kaimynu duris brauko, nieks negirdesCha cha
O gelezinio ant tokios mordos niekur neradauCha cha

Aš irgi spec. parduotuvių slenksčius myniau ~3 mėn., kol pagaliau Šiaulių parodoj normalų radom. O odinis… Kažkaip jai įspūdžio nedaro Ignore Liežuvis

O mano tai i gelezini visai ziuret nenori, su odiniu dar nors bishki judaCha cha Ir odini pats patobulinau ish kaukaziecio, bo kiek visur klausinejau- sake shansu 0 rast.

Mes irgi su metaliniu ansnukiu - galesim buti puikus pavyzdys nuomones ‘Visiems jiems antsnukius’ nuskriausto suns - mazytis sunytis su plieniniu antsnukiu kuris taip suspaudzia barzda ir antakius jog nieko nebematom Liūdna ir dar labai liudni bunam su antsnukiu Liūdna Gal susigraudins kas

Jie visi nelaimingi su antsnukiuLiūdna
idomu kaip zmones reaguotu jei tektu patiems su jais vaikscioti…
o maniskis tai irgi su metaliniu, nes net neieskojom odinio. O eidamas tai jis su tuo antsnukiu visur kliuna, viska dauzo, tad stengiames kuo reciau jam ji deti…

Na reiks ir man savo sikniu pradeti pratinti prie antsnukio-idomu turetu buti!

Gal nori su abiem šunim ateiti?Šypsena Na, o jei su dviem per sunku, tai spręsk pati. Gal kokį triuką mokat parodyti, kad būtų smagiau?
Sekmadienį 10 valandą laida &quot;Mūsų gyvūnai&quot; turėtų šį tą parodyti.

kaskokia radio bangom valdoma. su antena. o gal taxistas po stepes…

chevy camaro

man tokios arimams art reik gal parupinat Šypsena Taip

gyyvuliai ka is masinos padare Girtas

cia ir dzipas ir lenktynine Juokiasi