Akcija - <b>2</b>

Ne triukams gi rodyti akcija skirta ŠypsenaŠypsenaŠypsenaCha cha

Prisideciau, tik vat kad neturiu savo suns… Bet jei kazkip galeciau, tai butinai Taip

as sutinkuŠypsena

i’m in Taip

Akcijoje galima ir be suns dalyvauti Taip Svarbu kad zmoniu butu. O su sunimis kiti ateis Taip

As uz jei gali dalyvaut ir zmones be sunu Šypsena

Taigi, visiems pranešu, kad AKCIJA ĮVYKS LAPKRIČIO 24, SEKMADIENĮ, 12 VALANDĄ, VILNIUJE ANT TAURO KALNO. Sekite spaudą ir televiziją, bus papildomų pranešimų. Laukiami visi - vilniečiai ir iš kitų miestų, su šunimis ir be. Dėmesio, šunys būtinai turi būti su antsnukiais!
Pasistenkite surinkti ir atsinešti kuo daugiau stiklų. Gerai, jei kas nors galėtų pagaminti nedidelių plakatėlių su užrašais &quot;Šunys nori švaraus miesto&quot; ar panašiai.

pagaliau pasitaike proga patiems sudalyvauti akcijoje, kuri liecia butent mus pacius.Ir klausimo apie nedalyvavima negaletu net buti.

Ash uzTaip

Jau renku stiklus. Kas nezino kur gaut tai sunparky prie Vingio parko PILNA

Eeeeee… O ansnukio tai mes neturimeNustebęs Ir net neisivaizduoju, kaip Jaura i ji reaguotu…

Aš visom 6 už (2 mano, 4 šuns )TaipTaip

Tik vienas klausimukas, jei galima.
Ar tinka tik stilko šukės, ar galima rinkti ir plastmasinius butelius, skardines nuo alaus, bomžų paliktus kaulus ir pan. dalykus?

Ane? Shiandien eisim&quot;kandziotis&quot; bet jau bus tamsu, tai kad geriau rinksiu prie namu ar shiaip kur.Ir dar ash ten pastebejau tik nesudauzytas kelias bonkas, reiks ishmest kad niekam rankos nenieztetu

Cha chaCha chaCha cha

Tai tu pagal senas lietuviškas tradicijas sudaužyk jas geriau Cha chaBaisu
O po to galėsi surinkti Liežuvis

GeraiGerai-geras

Galima ir nedaužytas atsinešti į akciją. Bus mažesnis svoris, bet vizualiai - didesnė apimtis
Labas

Manau, kad galimaŠypsena

o ka man daryti jei as is alt,ir labai noriu prisideti prie projekto,nes cia aplink nama stiklu rimtai daug,nespeju tinktiLiūdna

Atvažiuok pati ir stiklus atvežk, kiek pakelsiŠypsena O paskui, kai televizija filmuos, galėsi pasakyti, kad stengiesi švarinti ir AlytųŠypsena

Ir as su keliais Siauliskiais atvaziuociau, bet tuo metu busiu Rygoje, CACIB’e Šypsena