Akcentai namuose

Akcentai namuose

Sienos gali buti oranzinas, o baldai rudi (pas mus taip yra)Šypsena

sprendimas nr1:fotografijos,paveislai su kokiais originaliais rėmais.
sprendimas nr2:sužaisk užuolaidų tekstūra ar spalvomis,taip pat galit paieškoti kokių idomesnių ruletų ar žaliuzių.Galų gale karnizas taip pat gali būti ganėtinai reikšmingas akcentas.
sprendimas nr 3:šviestuvas,jo forma,spalva.taip pat galima sugalvoti įdomų apšvietimo būdą,hologenines[ar kaip ten rašoma] lemputes pačiose sienose.
sprendimas nr 4:daug ką keičia ir augalai,akvariumas,statulėlės,vazelės,dekoratyviniai indai,servetėlės,užtiesalai,kėdžių paminkštinimai,kilimėliai,net gi rankšluosčiai…Labas

as tai i permatomus stiklinius ivairiu formu indus sudedu nu sakykim ka turiu…tokios ale dekoracijos Cha cha nu ten i viena dziovintos apelsinu zieveles nen i kita tarkim riesutai ir pan…atrodys tarsi cia naudojama maistui ruosti,o kartu ir spalvinga…taip pat yra geris geles dar niekur nepamaise… paveikslai taip pogi,nuotraukos…buteliai kazkokie sustatyti galiu vardint ir vardint…kazkas tokio Cha cha Mirkt

http://photo.163.com/photos/hd777xz/13544790/314892343/#314892605

http://photo.163.com/photos/xiaxiao4423/47070685/

Pirmame etape turite paruošti buteliuką. Atsukite dangtelį, pašalinkite akcizo etikečių likučius.
Naudokite vielos pjaustytuvą, kad nupjautumėte metalinę juostą aplink kaklą, nuimkite ją plastikiniu įdėklu.
Kaip į butelį įkelti kopėčias
Panardinkite buteliuką į vandens indą, palaikykite keletą minučių, kad klijai suminkštėtų.

Supilkite susikaupusį vandenį, nugręžkite etiketes plastikinės kortelės kraštu. Galite naudoti bet kokius sunkius ir plonus daiktus, nebūtinai kortelę. Bet darbas turi būti atsargus, stiklas turi likti lygus. Klijų likučius nuvalykite nuo kietos skalbinių servetėlės ​​pusės.

Talpykla yra paruošta, leiskite jai išdžiūti, tačiau dabar pradėkite gaminti kopėčias. Ilgis yra maždaug 2–3 cm trumpesnis už butelio aukštį, plotis - 3–4 mm mažesnis už jo dydį. Iškirpkite dvi lazdeles pagal nurodytus matmenis, įdiekite jas į mitra dėžutę ir perteklių nupjaukite pjūkleliu su mažais dantimis.
Ant butelio uždėkite ruošinius ir išmatuokite skersinių ilgį. Kaip jau minėta, jie gaminami iš apvalių beržo ar gluosnio lazdelių. Žingsnių skaičius priklauso nuo kopėčių ilgio, tačiau reikia stengtis, kad jos atrodytų kuo natūralesnės ir simetriškos.
Ant vertikalaus stovo pažymėkite laiptelių pritvirtinimo vietas, mūsų atveju jų bus penkios. Turint 12 cm lentynų ilgį, atstumas tarp jų yra 2,5 cm, laiptų galuose lieka vienas centimetras.
Kaip į butelį įkelti kopėčias
Užfiksuokite du ruošinius stulpelyje ir išgręžkite skylutes dviejuose stelažuose iš karto. Skersmuo turėtų atitikti laiptelių apvalių lazdelių skersmenį, dalys surenkamos su nedideliu įtempimu.
Kaip į butelį įkelti kopėčias
Smulkiu švitriniu popieriumi nuimkite šlifuoklius, nuimkite aštrius kvadratinių stulpų kampus.
Kaip į butelį įkelti kopėčias
Įkiškite laiptelius į skylutes, surinkite visus kopėčių elementus į vieną struktūrą, paviršius vėl šlifuokite. Atminkite, kad mažiausi pluoštai bėgant laikui kils, o tai pastebimai pablogins gaminio išvaizdą. Būtina šlifuoti tiek išilgai, tiek prieš pluošto kryptį.
Bet kuriame tinkamo dydžio indelyje užvirkite vandenį, nuleiskite surinktas kopėčias į jį. Palikite veikti maždaug dešimt minučių.

Nuimkite produktą iš verdančio vandens pincetu ir, kol karšta, išilgai sulenkite. Jei laipteliai smarkiai sulenkti, tada kopėčias vėl užvirkite. Dirbkite kumštinėse pirštinėse, medis yra karštesnis. Viską padarykite greitai, jei kopėčios atvėsta sulenktoje padėtyje, tada jos neištiesinsite į pradinę būseną.

Sulenktą padėtį įkiškite kopėčiomis į butelio kaklą ir įstumkite į vidų.
Kaip į butelį įkelti kopėčias
Naudokite ploną lazdelę, kad laiptai išsitiestų ir įgautų natūralų vaizdą.
Kaip į butelį įkelti kopėčias
Norėdami sustiprinti efektą, į buteliuką supilkite vandenį ir uždarykite tinkama kamštiena.

Po to, kai medis visiškai įgavo savo pradinę formą - vanduo turi būti nusausintas ir buteliuką su atviru kaklu padėkite išdžiovinti šiltoje vietoje.

Daugelis iš mūsų žavisi įvairiais amatais stikliniuose buteliuose - daiktų dydis yra daug didesnis nei kaklo skersmuo, todėl suprantama, kaip jie ten pasibaigė. Tokį pradinį amatą galite pasidaryti savo rankomis, ir jums nereikės daryti stebuklų. Tai reikalauja tik kantrybės, elementarių įgūdžių atliekant dailidės darbus ir noro nustebinti artimuosius ir draugus. Mes jums pasakysime, kaip į butelį įstatyti medinius laiptus, kurių plotis lygus butelio pločiui ir negali praeiti pro kaklą.