Ajiezusmaryja

išsivartys tie lyg nieko nebūtų buvę Blogai

Musu juristu skyrius dirba tuo klausimu,dar ir Rafi ištrauks sausa is balos Cha cha

Mūsų juristų skyrius jau iš anksto žinojo, kad tie kurie spjaudo į šulinį, vėliau turi pasekmių Cha cha Pirma Kostia, dabar Rafis Nežinau

aš taip pasižiūrėjau ką tektų dabar ASAP rinktis, tai likčiau su asmeniniu BMW darbo reikalams Cha cha

Zjbs žaisliukas: kaunas.kasvyksta.lt/2022/04/30/112/lenkai-signalizuoja-apie-na uja-vagiu-zaisliuka-beraktes-sistemas-gliaudo-kaip-saulegrazas-foto/

Tuojaus vel grazins i rinka visokius slaptus jungtukus,dežiu,vairu uzraktus Cha cha Blia, kartais mane stebina bmw. Ant gaistrines yra funkcija,ta prasme pas visus bmw knopkinius be keyleso ta funkcija yra. Uzvedi masina su ikistu raktu,tada uzgesini ,istrauki rakta ir 10sek gali kurt be raktelio. Nu tai nx nepadare iskarto,kad kurtus be raktelio? Paplepėkim

Fuorde reik isprogramuot kazkaip ta dviguba supypsejima, kai uzvesta ir su raktu pasitrauki. Prie darzelio viena mamyte vos kaklo nenusilauze, nesupranta is kur pypina Cha cha

Tai as suprantu susimoki uz daviklius jutiklius ant rankenu,bet cia skaityk užvedimas beraktis realizuotas 100%. Gaila,kad sitas reikalas neprisiprogramuoja, atrakint kaip nors nuo nuo pulto ,bet uzvedimas butu zjbs.

Aš tai nesuprantu, kodėl automobiliuose nenaudoja finger skanerių? Užvedimo mygtuką padarai su skaneriu ir viskas. Dėl serviso gal sunkiau tada, neužteks tik raktelio palikt, na bet galima kažkaip išspręst.

Gali laikina fingeri suteikt ir viskas. Daleiskim keliom valandom. Ant tlf gali tu fingeriu priskirt ne viena.

su tais fingeriais irgi yra niuansu, pakrapstysi pute isbrinks ir nebenuskaitys Cha cha

Tada suvedi pinkoda. Alementarno Cha chaBet man keista,kodel aftopromas ties elektronika tokie konservatyvūs? Kad ir paemus tuos begalinius visokius blokus navy xujavi ir tt.

mixed- tai nereikia noret su 21-u pirstu masina uzvest Cha cha

Fingeri - smingeri…dar stolčingerį pasiulykit Juokiasi

sikseri kai suges magas iki servizo nuvaziuosi kai suges ryzenas net paskambinti nebegalesi…

Realiai idetu koki 3m senumo *pimp…*aveju su dideliu ekranu ir pavilktu viska. Bet kodel tom senom technologijom vaziuoja bbž. Nekaltas

Pinigai

Merse yra finger scaneris - labai patogus reikalas, bet ne užkūrimui naudojamas, o vartotoją atpažinti ir viską sukalibruoti kaip buvo GirtasKostia - ne, Toy Toy nebus, nebent pats sugalvočiau Juokiasi

Golfo procas gal kokius 15 USD ir kainuoja. Nes bus 100 proc. prieštvaninis Taip Ryzenai eina pas Teslas. Eis ir pas kitus. Nes kas pas Teslą, tas skaitosi cool. Istrižainių karas įsibgėjęs Taip Eis ir procai Taip Vairai va irgi eina sasatimes.com/wp-content/uploads/2022/04/Lexus-RZ-450e-Th e-new -stromer-is-on-the-1110x400.jpg

nafig tie raktai, viską per telefoną padarytų ir ramu ŠypsenaTesla - prieini atsirakina, veidrodėlius, sėdynę, a/c, vairą ir visus kitus nustatymus sureguliuoja automatu pagal profilį priskirtą telefonui, nueinant užsirakina. Gerai labai patogu ir paprasta Gerai