Ajiezusmaryja


Ajiezusmaryja

,

Jebat kapat??

kibernetine ataka arba adminas ant baltu arkliu…

Kol išsikepiau popcornų, atėjau paskaityt ir neber nieko :confused:

traukinys nelaukia…

Jei komentaruose bus kazkas apie rafio avarija 100% viskas bus istrinta.

Ane, o apie Karolio maža birkiuke visi galejot diskutuot 2010metais?

Kiek suprantu ,lenGtynes laimejo bmw? Mane tiatia mokino nuo mazens,ar tai zmona ar tai musoras jei kamantines,visada viska neigi ir neigi iki galo Taip abu turi irodyti,kad buvo taip ar anaip. Cia ju darbas ir uz tai gauna alga Cha cha

Idomu butu kaip traktuos liudininku lenktynes JuokiasiSvarbiausia kaip dr sako, laikaisi savo pozicijos iki galo… ausku nzn ka pasake is karto dalyvis.

o tai zmona uz tai gauna alga ???

Galejo toyota man i duris bent neikalti… Duris sulankste, airbagas stogo sprogo. O dar baisiau - ismete mane ant bordiuro auksto, per ji savo vossena i sipulius viena sudauziau, visa dugna prabraukiau, ir dar, duslintuva is kelniu isrove. Krc nx Baisus

Tai masina i šrota,sumokes draudimas uz viska.vm.tiktok.com/ZMLtNTkR7/ Apsvaigęs

Supis kacapus Gerai

Bet cia kaip ir puolamoji technika. Arestovič dainuoja,kad jau 4 paros is ruskyno puses niekas nebejuda Paplepėkim

dr, tai normalu, kad kai mėsos nepaduodi ir faršo nesigauna Cha cha

Rafi, galėsi iš delfių prisiteist už šmeižtą, nes rašo, kad išregistruota, be draudimo ir TA. Na, arba negalėsi, bet galėsi kaltint tik savo galvą.

Aš irgi nesuprantu, nafik diskutaciją reikėjo trint. Atrodo, kad tyrėjai į bylą įtrauks screenshot’us su kažkokio Rafio žinutėm Cha cha Ar teisme sakys “dalyvis brisiausgalas rašė, kad mb lenktyniavo ir taip sukėlė eismo įvykį” Cha cha

viskas čia suprantama, Rafis sega € moderatoriams už įkalčių slėpimą ir tiek Kietas Klasta

Tai sės ne tik Rafis, bet ir moderai Apakęs Cha cha