Ajajajai


Ajajajai

Ajajajai Tauarage apsisysiojo… NežinauGalit litwynskai pasidziaugt vel Cha cha

URAAA! spaudziu desine. smagu Cha cha

Gerai Cha cha

Apsimesk, kad nieko nematei, ir vaziuok, kaip vaziaves. Iki pardavimo atlaikys. Cha cha

o tu qrva vokiska kokibe Juokiasibl turejau peugeota ten pas anuos nemirtingi amortikai

Turejau peugeot. Visi apsimyze buvo. Px

Negaliu as apsimest… man masina turi but ledas nx Cha chaBet apsimyzo tai gerai… net balute… cia matomai si ryta vjobala Liūdnas

Man irgi, atsimenu, sake, kad vsio, slapi, reik keist, atvazinejau dar 6 metus su ja, ir pardaviau be rupesciu Cha cha Cha cha

o vaziuodamas jauti ka nors, MrC?

moralini diskomforta

Woris > buvo man ta puse pasirodzius kazkokia kietesne… bet dabar jei bala jau tepaliuko is jo bega… tai po keliu dienu isbegs ir bus siubuojantis laivas… tai ne beda> nauajs amortikas ~440lt… man su nuolaida ~280lt… tik dabar vietoj neturi,. Cia kalba apei Koni eina… Ka dalyviai masto apie Monroe amortikus… butu dar pigiau Cha chapora metu laikys? Šypsena

nei tu vaziuosi su taurage du metu nei ka

bet amortikų reik dviejų Šypsenagalit ir už mane džiaugtis, grandinė kalena kaip už tėvynę Šypsena dar nzn kiek kainuos remontas, kiek ten tų įtempėjų reikės keist… Šypsena grandiėns ir žvaigždžių tikrai neleisiu keist, nx reik.

jei stoves, laikys daugiau nei pora metu. jei sudegs - gali poros metu nelaikyt Cha chaKosmo, dziaukis tik, kad grandine. O tai dirzas butu jau pakelenes voztuvus Cha cha

Kosmo > tai ir durniui aisku kad 2 vnt keist iskarto Taipcia nebent naudota jamt tada galima viena keist… bet kadangi palanas yra dar pora metu su sita masina vazinet tai tokaiis warguoliskais variantais neuzsiiminesim Cha chaO tai sakai itemepejas tik issibaldaves… gali but kad ir neapdes

DALYWIAIAIAI taip kaip ten… ar labai blogi MONROE amortizatoriai? Cha cha

pirk tu pigiausius ir nesuk galvos vis tiek jie vienam vagone is kinijos atvaziuoja tik dezutes po to skirtingas supakoja Mirkt Cha cha

neimk pigiausių ir viskas bus ok.

Du skirtingi pasiulymai Cha chaamortiaki su orine pakaba virs 2000 uz vnt Ufff