AFI

Masquerade,hmm…aiški dabar tavo pozicija Cha cha

Sic!,gal klausei tų naujesnių,nes man jos irgi mažiau patinka,senesni gabalai labiau veža.bet kuriuo atveju,kiek žmonių tiek nuomonių;>

o taippp!!! kai pas tave buvau.nieko daugiau kiek as atsimenu ir neleisdavot tik AFI(bent jau man taip atrode)as net atsimenu ta jo nuotrauka kur jis merga persirenges Juokiasi o veza tai jo ilgi plaukau

priesh koki pusmeti patiko man jie Taip dbr kaip ir atsibode… Nekaltas Baisu Ignoruoju man asmeniskai labiausiai patikusi ju daina ‘99 red balloons’… Kiaulė

Tai tie 99red baloons nėra jų daina, o kažkieno ten koveris, kurį beje jie ne vieni perdainavę turi Mirkt

braske_su_pienu,tai,kad pastaruoju metu (o tas įsiskaito dar ir tau buvus pas mus) tų Afių tiek daug neleidom rodos Nekaltas ta foto su juo kaip moterim tai tikrai šiurpinanti ;]]

man visai nieko sita grupe. o tas ju perdainuotas 99 red balloons tai suuuper Girtas

O ka jie groja???

overdosed,o aš kaip tik tos 99 red baloons neturiu…patikėsiu tavo žodžiu;>

the_switch,hc groja,nors ne visi gabalai ju tokie,kiti net nesuprasi.

Mmm… Viena mano mėgiamiausių grupių. Labai patinka This Time Is Imperfect, Girls Not Grey (ar kažkas tokio). Pastaruoju metu negaliu atsiklausyti jų perdainuoto Nine Inch Nails cover’io Head Like A Hole. Myliu Girtas~~

Vūhų,nu nevisas iš tavo išvardytų turių,bet Girls Not Grey,tai superinė;>~

labai grazi daina girls not grey, bet siaip nesuzavejo…

labai grazi daina girls not grey, bet siaip nesuzavejo…

Mhm… <3_Head Like A Hole_ gali paklausyti jų saite. ;> afireinside.net/index_main2.html

Lafarike,jei Girls Not Grey graži,tai turėtų pagal viską būt graži ir Days Of Pheonix-panaši (man);]

Vūhų,aha,pamėginsiu.dėkuj Cha cha

Vūhų,va klausau dabar.kokia jėėėgiška Gerai ir saitas super ;>~

matau ir girdziu Gerai

Gerai Niam niam Drovus man patinka Gerai Gerai Gerai