AFI

Ta grupe savo shiknas pardavusi.

Nu db tik ju ir klausau…Seip tikrai patinka, yra geru dainu. Lyricsai tokie sudetingesni, ne vien “i love you,i hate you”. Nu pastaruoju metu tai tikrai komercija pasidare, bet reikia zmonem duot pasidziaugt populiarumu Cha cha o del to, kad jiem muzika px, tai tikrai nesutikciau…senei jau groja, ir grojo kai beveik niekas neklause, gyvai atlieka puikiai, zodz lyg ir dirba zmones…Na o Davey yra grozis, tik netaip nukirptas, ir perdaug ekstravagantiskai dazosi Liūdnas

pastaruoju metu labai patinka “Love like winter”… grazi daina Kietas o siaip visai neseniai atradau sita grupe ir neseniai pradejau ju klausyt Mirkt

man visai patinka Valio
senesnės jų dainos ypač užveda Liežuvis

pritariu del senesniu dainuGeraiLaimingas

totalus ***as

normali grupe.;DD

ar daug kas žinot grupę AFI? Tada rėžkit nuomonę apie ją;> man asmeniškai dainos jų veža.va;]

mane asmeniškai tai tik viena daina yra dorai užvežusi “but home is nowhere” o šiaip nieko ypatingo toje grupėje,viso labo išsičiustiję punk revival ir hardcore punk darytojai… Nekaltas Cha chanors ir tai,kažkokie neaiškūs

nieko ypatingo,nieko gero,nieko uzvezancio.tik gal vokalisto plaukai uzveza(as ir tokiu noriu Kanda) (special for u Apkabinimas)

as siaip nezinau ju nei vienos dainos,bet esu apie juos girdejusi Laimingas

Masquerade,šiaip į tą “But Home Is Nowhere” yra nemažai panašių man dainų.Labai patinka “Third Season” arba “Man In His Suitcase”…nors visos neblogos pagalvojus Šypsena o dėl tų pačių atlikėjų,tai man jie *****ai net atrodo,bet tai neesmė-dainos gražios;]

braske_su_pienu,o tu juos bent girdėjus normaliai? Nekaltas Laimingas ir kada tau plaukai jo vežė (kai buvo py.dariškai nukirpti ar ilgi Juokiasi)? Apkabinimas

dantuke,visai vertėtų paklausyt ;]

nu va parsisihnciau kelias ju dainas, man patiko Laimingasgera melodija ir galiu paskyti veza Laimingas

nu siaip tema apie AFI jau yra, bet man jie visai patinka Gerai Taip keleta dainu galima isgirsti afireinside.net

na aš prieš p.ydarys nieko prieš neturiu…py.darai yra gėėris Cha cha Drovus

Nepatiko. Bent jau man pasirodė kažkokie komerciniai iš to, ką girdėjau.

dantuke,nu va matai Cha cha

MP*,galbūt yra,per daug nenaršau aš čia,tai persiprašau,kad pasikartojau ;]