afgan bratan

ble atlepausis rafis sulygino rusijos ir lietuvos rinkas Juokiasi

Jau ko ko, bet fricų pencininkų turbūt labiausiai nekenčiu, nors ir ant jaunimo jaučias požiūris iš aukšto į kitus. Teko viešbutį kurorte apturėt, kur daug fricų, tai visi tokie nepatenkinti, nesisveikina, vaikus jei galėtų tai praspardytų kai pasimaišo po kojom.

fricai isdidus kol kokios masinos zagnat nenori- tada ir zydiskai sneketu. Taip Cha cha

nekalbi angliskai- esi neissilavines, cia panasaus lygio stumykla, kaip lenku okupacijos laikais visi lt spekulios lenkiskai shprechino ir didelius ponus primete. Cha cha

Niepisdi kurwa, lenkai kai reikia ir angliskai pragysta, tiek parduotuvej prie kasos kazko apie cyzas klause, tiek darbe jeigu nori kazka parduoti tai greitai “ismoksta”. O taip tai jeigu nesiruosia pas save vystyt turizmo, tai aisku, nereikia tos anglu kalbos, uzteks ir savu.

Svedai angliskai kalba geriau nei patys Anglai Cha cha

Dažnas lenkas gana gerai vokiškai moka. Jie orientuoti į kaimynus. Todėl anglų antram plane. P.S. Visad sakiau, kad pasaulio vertinimas pagal savo aplinką (švelniai tariant) nėra tikslus Ufff

Turkijoj viesbuti,niemcui vienam uzmeciau i puoda,vaika jis mano uz pakarpos ismete is sokiu aiksteles,trugde jam sokt matai su savo fraulen Cha cha o kiek judesio buvo,nes jie realiai akuujeline viesbuciuose,issidirbineja,ant ausu visus pastatyt nori Šypsena

Cha cha Gerai

manau, kad Rusija valdo ir valdys ir valdosys kaip ten past in ze fjuciure sakose. O visi kurie nesutinka yra koncervatoriu pakalikai.

As kai vokiskai su jais kalbu, tai tie vokieciai man tokie mieli, blogo zodzio negaliu pasakyt Cha cha

teko su vokieciais kalbet. Sakau “gitler gut stalin kaput”. Po to isaiskejo, kad pokieciais is Pavolgio ir kaip normalus zmones is anglu saipemes kartu.

Vokietijoj viešbutyje angliškai kelis kart nebuvo problemų, taxi irgi. Kažkada seniai ties Kyliu su mašina angliškais numeriais sugedau. Kol aikštelėje krapščiausi senas vokietis pats atėjo ir angliškai užkalbino, klausė ar padėt nereik. Bendra tendencija yra, kad iš principo angliškai nesimokina, bet nėra taip, kad niekas nekalba.

tai cia kaip Latvijoi ar Estijoi yra klausimu ir klausiu “tipo cio pa ciom” ir vietiniai ne ne ni bu bu. Po to tarpusavy lietuviskai pasikalbi ir vietiniai is kart ne rusas? sakau ne bl tik rusu moku nes rusai mano tevyne p!so kaip ir jusu. Ir labadiena visi kartu rusiskai sprendziam reikalus.

Kas del jaunimo lt ir angelskos kalbos tai fyg žino. Maniskis lengvai ****ielina, darbe turim 4 pacanus ~25m, tie irgi ****ielina. As pats nepizdielinu, bet su Žaku is prancuzijos ~65m ****ielinom kazka, kazkaip Juokiasi kaip ne kaip 1 lvl turiu Taip Cha cha darbe taip primeciau, tai gal tik ukvedys pensijinis nepasakytų “ai am very hangry” Cha cha

Tai elementariom frazėm apsikeist daug kas gali iš jaunimo. Rašinėlį kokį banalų parašyt. Bet kai atsiranda tarp anglakalbių ir reik vientisą pokalbį palaikyt, prasideda akcentai, vietiniai posakiai/bajeriai, vingrybės, slenginiai žodžiai ir t.t. Tai tada stovi ir karpo ausim. Nu, bet visko mokėdamas dar nei vienas negimė, svarbu nebijot šnekėt Šypsena

Mums buvo kaip ir butinybe, ai nu niekas ir neklause, dar darzeli rusu kalba mokindavo. Jaunesni kazkaip visai bbd buvo ant mokslu kiek matydavau, dabar po truputi grizta mada 2-3 kalbas moket, bet cia daugiau, nulemta stambiu uzsienio kompaniju atejimo, visi nori dirbt Continentaly ar Heloj, uz 700€.

Nežinau kaip dabar mokina, bet mano laikais pačio kalbėjimo anglų k. mažai būdavo. Rašinėliai, skaitymas, klausymas, o kalbėjimo minimaliai. Tai taip ir išmokina, kad perskaityti straipsnius gali internete, filmus žiūrint supranti, o nuvažiavau po mokyklos į Airiją vasarą ir supratau, kad reiks kalbėt dar išmokt Cha cha

Mokina panašiai, kaip ir anksčiau. Mano sūnus ten su tom gramatikom sunkiai, bet čiauška tai laisvai. Krikštadukra 9m. išvis kalba geriau nei anglų mokytoja Ufff

as tai kur nuvykstu is kar sakau fakin forein stjupid.Po to sakau nieko nesuprantu jums reik pasitobulint anglu nes pas man quins inglish ir jusu dialektu ir slengu as nezinau. Po to pirstais susirodom ir ok.