afgan bratan

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Lenkas, nuo zodzio - lenkti Laimingas

Lenk lenką kol lenkias

macaule ne. As kokie 7 metai UK. Ablenke mane ne autostradoje gal netgi 4 kartus. Kaip as sakiau lenkas arba lietuvis nes tai buvo audi ir porse.

Nu gal vietoj Porsche turėtų būti BMW Cha cha

kiek aš susiduriu, tai lietuvius dažniausiai ne lenkais o rusais palaiko(ypatingai ne ES šalys). - visa pietų amerika, šiaurės amerika, rytai.

Tai anie zemynai gal tik Rusija ir zino Nekaltas

Nu kiek Europoje buvau, tai nr1 lenkais, kiti kaip nr2 rusais laiko Čia UK, IRL, Skandinavai, Latviai, Danai, Vokiečiai, Francai

tai tie patys lietuviai(rusai su lt pilietybe) dauguma išvažiavę į uk, de, esp - jie save rusais netgi laiko ir prisistato kaip rusai. Nors lietuvių antra kalba ir ja kalba geriau, nei angliškai Šypsena

Tai rafi apie ką tu kalbi?

Apie Lietuvoje gimusius rusakalbius. Kurių pase parašyta, kaip pvz, Sergėjus

Anglai nezino koks ira skirtumas tarp lenku rusu ir letuviu. Jiems px. Tai tik parodo mums, kad spuogas ant gaublio vardu letuva yra suds ir neko.

Tai pavadinti siūlau eilinį anglą kokiu škotu Taip

Man tai keisciausia, kad turim savo kalba su 4mln ja kalbanciu, ir net su kaimynais beikuriai negalime susikalbeti…n

Nieko čia keisto. Jeigu LT kalba kalbančių žmonių populiacija yra nepilnas procentas visoje kalbų mišrainėje - naivu tikėtis, kad galėsi ją (savo gimtąją kalbą) panaudoti, kaip pvz kokioje Brazilijoje ar Indonezijoje.

bbž… man pvz Ričmonde, VA, JAV, Lietuvių kalba labai padėjo, staigiai susiradau kelis lietuvius ir jau antrą dieną visiškai nepažįstamame mieste, anksti ryte, ėjau į darbą… nemokėčiau lietuviškai, tas žmogus gal ir nebūtų taip pasistengęs padėti. labai daug kur galima rasti mūsiškių, išsibarstę anie ne tik į didmiesčius, bet į tokias vietas kur velniai žino kokie velniai nutempė Karoli, 80% latinosų mane pvz atpažįsta kaip gringo, tik ispaniškai juos nx pasiuntus anie “a nooo… tu puto ruso”

Man būtų pamoina laukiniu(rusu) prisistatyti Taip

dr, tau ir nėra reikalo turbūt… bet visaip būna. mano pavardė labai sena lietuviška - Garnys, nors kraujas grynai rusiškas… tai ką man daryti? pataisau aš tuos latinosus kad Lietuvoje augau, bet aniems tai kažkur mėnulyje, tai tada tenka aiškinti kad šiauriau Lenkijos, tada jau ten vobše bėda būna - “tai kaip jūs tame šaltyje gyvenat, ar būna vasara?”

bandyk “piečiau latvijos” Cha cha

qwasas, jie Moldovą su Mongolija painioja Juokiasi