Aferistu Pinkles!

Jo… prirase litanijos…

Nu man karta buvo, kad atsiunte i tel zinute, kad tipo kazka laimejau telelotoir, kad turiu atsiimt priza, bet reiks primoket…bet kadangi nezaidziu teleloto tai ir neikliuvau!

nius bet man trumpiau neisejo Cha cha Drovus Žliumbia Liežuvis~

dar neteko… Pavargęs…tfu tfu tfu Drovus

O kam seis laikais lengva…

nu as tai nesu patekus… beat va su tais skambuciais tai mano puske buvo… nu paskambino tik beat nieko nepese Mirkt

na as atsargi tokiais dalykais Nekaltas

nemazai buvo man visko,bet gal per gudras buvau,kad nei karto nelikau isdurtas

skambino vieną kart mamai bernas kažkoks, atseit brolis mano, ir sakė, kad jį tabore su narkotikais ir pistoletu pagavo Juokiasi pažvengėm ir tiek Nekaltas

mano dedukui skambino ir sake kad mano tetis i avarija pateko Nežinau zinoma dedukas sunerimo bet buvo protingas ir paskambino teciui,kuris ji ir nuramino kad viskas gerai Šypsena

nea,man tokio dalyko nera nutike Ne… ir jei taip butu, taj vargei ar patikeciau… viena karta tik buvo atejes sms,tip kad Telefonas laimejau Cha cha Juokiasi… bet tik dalykas tox, kad nei jokioj loterijij dalyvavau,ne ka… tipo nusipirk papildyma… nr isiusk tokiu ir toki nr… nu ir t.t. cia jau senai visiems zhinomas dalykas Cha cha

na vienam daviau 800 + automobili, + siaip daznai babkiu daviau ant benzo ir t.t. Cha cha cia tinka pavyzdys? Cha cha na kai pradejau jam dalint buvau ji susitikes nedaugiau 5 kartus. bet dabar is jo ruosiuosi gauti ~5000 lt Šypsena

chigone viena, viena kart bande isdurti, bet nelabai supratau ka ji ten rusiskai peizi tai pasiunciau ja Nekaltas

yra teke… Blogai

mano giminej yra tokia boba aferiste Kandaniekas is jos to nesitikejo,kad sitaip mus isduos…

nu manes nera apgave bet yra bande artimus zmones apgaut su avarijom

laimei neteko, ir tikiuos, kad neteks

ir dabar tau pasaulis apsivers, jei suzinosi, kas kitiems buvo. buvo pora kartu ir man, bet kad jie debilai o ne protingi, jei tavo smegeninej skysta kose ten, tai tau gal jie ir atrodo protingi.

visai mūsų šeimynai, išskyrus sesę, rašinėjo su tom nesąmonėm, atseit “laimėjote 1000Lt OGMINOS čekį ir mobilųjį telefoną bla bla bla, skambinkite nr. ****…”, aš neiškentusi parašiau - “dėl sveikatos sutrikimų skambinkite 03” Juokiasi tikiuos,man neberašys Juokiasi