Aferistu Pinkles!

gal desimt kartu jau esu gaves zinute, kad laimejau stuka akropoli… paskui nx pasiunciu ir toliau gyvenu Cha cha bet viena kart kai pasiunciau, tai ir atskambyjo Drovus

as tai Ne

Aha buvo Cha cha

Na va mano tewas i telefa gauna SMS…
“Jusu numeris laimejo “TOPO CENTRO” zaidime 1000lt. ir mobilu telefona…prasome skambinti tel…” na kazkokia panasi SMS…
Na, kaip tik tevo nebuvo namie, jis buvo su mama i parde isvaziaves…tai mama pasakojo, kad tevas net atbego i parduotuve laimingas Juokiasi sako vaziuojam greiciau namo pasakysim sunui ( man) Juokiasi tai mama net liko neapsipirkus per tokia laime Juokiasi

Na ir…kai gryzo namo sako laimejom Cha cha o as sakau, kad tai aferistai Cha cha

Na ir del bajerio paskambinu jiems…
Atsiliepia toks vyras, tokio ponisku balsu…na balsas tai svarus, islavintas, be jokiu klaidu… Nežinau

Na ir sako:
Taip jus laimejote 1000lt. …
Na jis ten tol pasakojo kol daejo iki koreteliu papildymo…
Sako nupirkit uz 80Lt. papildymu korteliu… Cha cha
Bet kai nusipirksite jis sako: negalite tomis kortelemis pasipildyti savo telefono…o kodus padiktuokite mums… Cha cha

Na o as sakau: gal Jusu norite tas korteles i sikna susikisti ??? Cha cha

na ir tas zmogelis padejo rageli Cha cha

Na man ačiū Dievui dar neteko su tokio pobūdžio aferomis susidurti…

niuz esu gavus sms, kad lajmejau mikrovisatos zaidime 2000lt ceki apsipirkt akropolyje… pasiziurejau i nr a ten is omni siusta…paskambinau ir pradejo man pasakas sekt… per tiek ir tiek lajko nueikit i artimiausia pard ir nupirkit labas korteliu uz 50 lt… taj as jam pasakiau kad man nupirktu Juokiasi ir teisgirdau fraze “eik tu n*x…” ir padejo rageli…Cha cha Juokiasi o balsas taj toks inteligentiskas, islavintas… Cha cha

aj, buna tokiu nsmn… tik reik per daug nepasikliaut… Cha cha

Tarp kitko, skaiciau, kad Japonijoje aferistai panasiai veikia. Tik tada, paskambinus vidury nakties “nusikaltusio ar nukentejusio” zmogaus tevai ar artimieji is karto perveda pinigus i saskaita. Uz tat, reikia buti ypac atsargiems. Taip

mano mociutej visaj neseniaj paskambino ir sako: "mamyte, as pakliuvau i avarija, dabar guliu ligonineje ir man rejkia pinigu… " bet taj ji iskart suprato, kad cia apgaule… Laimingas

Svarbu laiku padet rageli Mirkt

Ai aš irgi vienąkart buvau gavus sms, kad akropoly laimėjau 2000 litų…Nekaltas Atsakymą žmogus gavo tokį : ‘Ką TU čia svaigsti???’
Iškart supratau, kad afieraCha cha bet abydna biški… Vis dėlto 2000 tai pinigai…

nooo Kietas

Buvo taip karteli. Mano mamai kazkox vaikas paskambina ir sako: "Mama as i beda papuoliau. Greiciau atvaziuok!" ir dar adresa pasake, o as kitam kambary tuo metu buvau. Neisejo.

tai va ir man panasiai.
wiena vakara paskambina kazkas,mama pakelia,o jis:
-Mama,i beda pakliuvau.
-Tadai,cia tu?-mama sako.
-Ka manes neatpazysti?
-Tu kur?
-As uz miesto…
esme ta,kad brolio Lietuvoj nebuvo:]
Kita vakara wel skambutis,bet jau ash pakeliu.
o balsas ishkart i brolio toks panasus:
-Klausyk i beda papuoliau,-sako vaikinas.
Padiktavo numeri mobilaus lietuvishko,ir perskambint prasho…
Butu beweik ir apgaves,jei nebutu sakes “i beda” ir jei lietuvoj brolis butu Cha cha

o su laimejimais tai n kartu…

na buvo kad paskambino mano mamai ir pasake kad mano tevas i avarija tai mano mama pasake -Yes pagaliau tai tie padejo rageli Šypsena

Nesu patekus Nekaltas

nu tanx god nea;> bet kaj apie tokius zinau, taj tikriausiai ishkart nepakliuciau, kajp nors kitaip ishsiajsqinciau

hmz…as vos ne kiekviena menesi gaunu SMS su praneshimais apie “laimejimus” Juokiasi Daugiausiai juoko buvo, kai SHESHTA VALANDA RYTO gavau zhinute pilna gramatiniu klaidu apie laimeta 1000lt cheki ir kazkokia nokia OGMINOJE Laimingas Tiesa dar buvo atvejis, kai paskambino mano mamos “sunus” patekes i avarija…Pokalbis nutruko, kai mama juokdamasi atsake “oi, sunau sunau”

naivus zmogeliai;DDD

Uj esu daug daug apie tokius girdejus;// Buvo labaj skaudu ishgirsti kaip viena mano mamos drauge nerealiai apgavo kazkokia boba.Tipo paskambino i duris ir pasake kad pardavineja striukes ar pan.Ta teta ir sako kad jei nerejkia.Bet kazkaip ta boba ja uzhhipnotizavo ir ishviliojo 700lt;[[isivaizduojat?bajsu man darosi pagalvojus,o dar netoli tos drauges gyvenam Pavargęs

neteko Ne tfu tfu tfu… Baisu

man nebuvo nei syki, bet pazistamiems tai daaaug kartu visokiu nesamoniu buvo Taip Piktas~ pvz mociutei ateina sms: “jus akropolyje totalizatoriaus(man taip ir nedaejo kas tas yra Cha cha) budu laimejote 1000Lt. kilus neaiskumams skambinkite tokiu ir tokiu nr…” mociute zvengti pradejo, sako as akropoly nesu buvus Cha cha Cha cha~ tai taip ir neskambino Nepaskui kaimynei kazkox asilas su keista pavarde paskambino ir pradejo aiskinti, kad jos siela purvina ir norint ja issivalyti reikia atvykti kazkur uz miesto su tam tikra pinigu suma skirta misioms. ta nieko nesake ir padejo rageli. kazkaip papasakojo mano tevams ir mano tete perskambino tuo nr. is pradziu tas dundukas prisistate vienu vardu, paskui jau kita kazkoki sake, tai mano tete ji gerai iskoliojo ir pasibaige Cha cha Cha cha Cha cha~ dar draugei su akropoliu buvo: gavo sms, kad akropoly laimejo 1000Lt. nius ne jinai, o jos mama. tai ta is kart sako cia aferistai ir neperskambino. paskui netycia su ta dukra issisnekejo ir jinai sako gi as kai su klase akropoly buvau imeciau ceki su tavo mobilaus numeriu i deze Cha cha Cha chanius kazkokia loterija buvo Juokiasi~ bet jau buvo pasibaigus ta loterija ir nebeskambino… ir is vis nusprende, kad jeigu cia butu viskas rimtai, tai butu paskambine, o ne sms rase… Nekaltas Taip~ nius ir dar puseseres mociutei buvo panasus bajeris… paskambino nakty, sako, mociut, cia tavo mylimiausias anukas, pakliuvau i beda, reikia pinigu. ta sako, mindaugai, cia tu? tas jo jo, mociut, as. padiktavo jai kazkoki numeri (kaip veliau issiaiskino ten paprastas vilniaus numeris Juokiasi) ir liepe perskambinti kai pinigu ras. ta paskambino jo mamai is kart ir jinai pasake, kad mindaugas miega kitam kambary Juokiasi~ bet vis tiek labai nejauku buvo, nes mociute vienkiemy netoli misko viena pati gyvena, tai bijojo, kad tie, kurie skambino nezinotu kur ji gyvena ir atvaziave ko nepadarytu… Pavargęsnius uzteks;DDD~ ir taip issipleciau Taip Baisuaciu uz demesi Juokiasi Bučkis~