!!! Adminams (MOKSLO FORUMAS) !!!

man rodos kad visa tai tera galvos dauzymas i siena… toks vaizdas kad jie turi isankstini nusistatyma, o gal ir nurodyma is auksciau kad forumu daugiau nebus ir jie net stipriau NEBANDO priesintis.

apskritai is moderatoriu nera labai argumentuotu pasisakymu PRIES si foruma.

O isankstinis nusistatymas (net terminas yra toks - ‘Labeling’) yra tikrai negatyvus dalykas.

as jau pasisakiau uz Gerai bet siaip dar kai ka noreciau pridurt ka jau esu sakius :
pastebejau kad yra atsikertama kad tai (temas apie moxla) galima parasyti klube Apie viska, Iki 18 << juk visko ten nesukisi !
zmones nori suzinot apie moxla uzsieni ir pan - sakot eikit i Lietuviai uzsienyje, Apie viska, Iki 18 << tox atsikirtimas nera priezastis !
tai gal isvis sukisam viska i Apie viska, Iki 18 (kur as pastebejau temos daugiau krypsta i meile, jaunimo problemas, na siek tiek ir i moxlus - bet tikrai neperdaugiausiai) ir dar i Blevyzgas - ir uztex Bangoj 3 klubu !
jus ka galvojat nebus temu forume? na taip - poros tukstanciu per kelias dienas nepasiexim, juk viskas proto ribose.
o siaip dar pritariu visom LCG mintims MirktMirkt
tai tiek. aciu uz demesi.
Deimanciux

Jej forumas apie moksla ta prasme kaip delfi.lt skiltyje moskals taj sutinku , gana idomu Šypsena o jej apie mokslus, shulia ir t.t taj bekit kuo toliau nuo manes Cha cha Cha cha Cha cha

sugalvojau, naikinkim visus forumus ir padarykim viena DIDELI foruma apie viska, jame viskas ir tilps, auto banginiai, gsm IT ir t.t. tam ir reikalingi skirtingi forumai kad viskas butu vienoje vietoje, o ne dalis apie viska formue, dalis iki 18, dar kita dalis pagal tema ir it klube bei darbo forume atsiranda, taip kad jei norim bangoj tvarka turet, tai padarykim ta foruma ir banguosim sau ramiai toliau, kol ko nors vel neprireiks is adminu Cha cha

Idomi mintis!
As buciau uz

Nekreipia demesio moderatoriai i musu diskusija. Gal privatais juos uzversti reiketu ??? Per diena gautu ~100 laisku viena tema gal ir susimastytu kada, kaip jus galvojat ?

Blogai Ne

Na o jūs surinkite visų norinčių Mokslo forumo nickų sąrašą, nes dabar šiose temose tie patys žmonės daugiausia reiškiasi.

Marciux, pati pirma sios temos zinute yra tas sarasas Mirkt O jei nori tai as galiu visas temas surast apie pasiulymus ir visu nickus israsyt, bet oj daug darbo Nustebęs

P.S. The things I do for knowledge Cha cha

ASH PRITARIU SHIAM FORUMUI, O ADMINAI TIKRAI GALETU LABEU KREIPTI DEMESI I ZMONIU NUOMONES!!!1

Gerai Taip

Adminai!! Alio!! Jus ka nors sprendziat ar ne!? Blogai

O jus neskaitete musu atsakymo?

Nu ne, neradau jusu normalaus ir aiskaus atsakymo, gal as per zioplas? Aš nekaltas tikriausiai Cha cha

Tai gal dar pakartosit, ar ir liksiu tokioj nezinioj? Aš nekaltas

Prasom perskaityti temose apie Moksla mano ir Marciuxo atsakymus. Jie nebus kartojami.

Perskaiciau, Evelina_Banga, tavo ir Marciux’o atsakymus. Ir kas is to ??? Nieko konkretaus ten nera parasyta, kaip kad gal meginkit vienam ar kitam forume rasyti. Gal baikit erzint zmones ir parasykit konkreciai TAIP arba NE.

Aciu uz supratinguma

Vot butent Gerai

Taigi jau ir atsake beveik … tik neakivaizdziai Šypsena