!!! Adminams (MOKSLO FORUMAS) !!!

As suprantu kad nesinori deti daug tu forumu, kai paskui merdet prades jie. Bet negi nesuprantat kad sis forumas butu daug lankomesnis uz daugeli kitu bangos forumu? Mazdaug 90% kad jis gyvuos normaliai ir 10% kad jis merdes Aš nekaltas Tai gal verta? Jei tikrai bus kaip tu sakai - panaikinsit Blogai

Ash uz!Taip

as uz, tikrai reikia

Pasirasau uzh Gerai

Nu adminai! Laukiam laukiam jusu didziojo nuosprendzio! Kada gi pagaliau bus nuspresta kaip darysit? Cha cha Gerai

jo as ir pritariuGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Pritariu Gerai
ir pasirasau uz MOKSLO FORUMA
Šypsena

aisku kas uz…
nesuprantamas man evelina_banga pasisakymas kad ale bile nereikalingas toks forumas, nes galima reikstis "APIE VISKA". taip galima, bet ir auto.BANGINIAI lygiai taip pat gali sekmingai reikstis "apie viska" tyruose

ash uzh Taip

ash uzh, jau ne viena karta buvo prashyta, deja niekas i tai nekreipia demesio, po velniais padarykit, gi zhmones ne pirma ir ne antra karta prasho shio forumo, gal visdelto atsizhvelgsit i tai? ir svarbiausiai tai kad ne vienas ir ne du zhmones shiai idejai pritaria… Taigi darykit ka nors…

siuliau jau tokia tema, bet sake, kad vasara daugiau forumu nekurs Liūdna
(cia dar pora zmoniu pritarianciu rasit http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/83837.226-=(1277418128 )

[quote]Evelina_Banga:
Pasikartosiu, bet tai sprenzia ne Banga ir ne moderatoriai - tai sprendzia patys Bangos lankytojai.

[/quote]

Nu jo… Idomu Piktas Rasei kad Bangos lankytojai sprendzia (kurie nusprende isteigti sita foruma), o dabar jau jus patys sprendziat kad tokio forumo nereikia Piktas Blogai

P.S. Zinute: http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/83837.226-=(1277418128

Marciux zodziai:

[quote]Na mano nuomonė jau buvo išsakyta "Pasiūlymų Bangai" forume - yra klubas "Iki 18", kuriame tikrai užtenka erdvės diskusijoms apie mokslą, be to jame lankosi vien tik moksleiviai, kurių gyvenime mokslas užima bene svarbiausią vietą.
[/quote]

Idomu, o tai ka Studentams daryti, kuriems virs 18? Aš nekaltas Negi gaila sukurti sita foruma, nematot kiek bangieciu tam pritaria?? Piktas Jei forumas merdes - PASALINSIT! O jus kaip ibesti su savo iki18 Baisu bandot itikint mus, kad ten yra pilna erdves tam! Vat paskaitykit ka mano apie tai bangieciai ir suprasit!!! Piktas

o kuom Apie viska netinka? nemaciau kad ten butu apie moxlus kalbama…

Here we go again… Tai kam tiek forumu bangoj? is vis nei vieno nereikia! Tegu buna vienas ir tas pats Apie viska. Ten apie viska ir kalbesim. Tiesiog apie viska ir mokslai… niekam nesautu i galva ten eit pagalbos prasyt mokslu reikalais Blogai

[quote]Marciux zodziai:

Na mano nuomonė jau buvo išsakyta "Pasiūlymų Bangai" forume - yra klubas "Iki 18", kuriame tikrai užtenka erdvės diskusijoms apie mokslą, be to jame lankosi vien tik moksleiviai, kurių gyvenime mokslas užima bene svarbiausią vietą.
[/quote]

Gerb Marciux,

  1. Iki 18 klube lankosi ne tik moksleiviai.
  2. Mokslas Iki18 klubo nariams ir lankytojams nera prioritetas.
  3. Iki18 klubas jau dusta nuo temu apie moksla, referatu, konspektu, eilerasciu, interpretaciju, rasiniu ir siaip pagalbos temu.
  4. Iki18 klubas skirtas diskutuoti ne tik apie mokslus, o apie jaunimui aktualias temas. Siuo metu tai darosi nebeimanoma, kadangi klubas dusta tarp anksciau pamineto pobudzio temu.
  5. Pries siusdamas visus apie moksla klausineti ir taip galutinai uzdusinti kluba, is pradziu galetum pasitarti ir su klubo moderatoriais.

Pagarbiai
LCG
Iki18 klubo moderatorius

Pritariu ir as Gerai

Mokslo forumas Gerai gerai!bet suprantat-ka ten pasysim-bus pradzioj tokios temos:Labux,ash ****** ar ka jus megstate? ir t.t.; po to (kaip zaidimams) bus oficiali matematikos/lietuviu/anglu/fizikos/chemijos pagalba-rashyti tik chia!
paskui bus mirtis-temos bus tokiuos-Kodel Einsteinas negavo nobelio premijos uz realityvumo teorija? kurios niekam neidomios ir niekas nieko nesupranta…

Tai tokia pranashysteMirkt

Nemanau, praleidi temas “Padekit, man matiekos egzas!” ir pan. O va tokiu temu tikrai bus daugybe Gerai

as UZ