Adamkaus radaras

as kazkaip priemeciau… juk tas suns shoodo rinkimas, cia tik pastaruosius kelis metus, nu ok- keliolika metu atsirades. Cha cha ar man trukde seniau suns shoodai. Nekaltas ble, kad nihuja, as i tai kazkaip neatkreipdavau demesio, reiskias akiu mocnai tai nebade. o del ko visa tai prasidejo? tiesiog kazkam veza ir susigalvojo preteksta tai xyujacijai, kad priversti kitus po tuos shoodus kapstytis, nes jiems tiesiog prikolnas tas vidonas. Cha cha

Būna atvejų, kai šuo padaro reikalus, surenki, paeini porą metrų, o šuo pakartojimą daro Cha cha dažniausiai du maišiukus pasiėmęs būnu, bet būna kad šuo dar ir trečią kart tupia, kad užbaigt visus reikalaus galutinai Cha cha maišiukai pasibaigę, tai į saują neimsi juk… Tenka palikt bombą pievoj.

mano suo tai i krumus tankiausius sikt aidavo, net nuo manes kavodavosi Juokiasi o seip, jei kur pievoj, ar stadike kokia prisiko- ot ne poxyu. Cha cha bled su tuo shoodu ten kazka darydamas, ji i sauja imdamas, dar daugiau isforsmacinsi ta aplinka, ir pats issishoodinsi, nei kad nieko nedarant. Juokiasi

aina nx as daba primeciau- uz stuka evreju net per maisha nepaimciau to shoodo i ranka Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kai pereidavo pacans 3kl ilipes i shooda is mokyklos, plaudamas batus galejau tuo metu visus piosus paskerst Cha cha

nu va, matai, iskart rytu ismintis paprotintu- a *velniop*ja tu ta shooda plovei? butu pac ploves, baigtusi ir tie ilipimai i mina, ir ismoktu per minu laukus be pasekmiu kaij dzichadistas pereit. Cha cha

Mano bokseriokas sikdavo ir nerinkdavau, uzmigdziau pries ta mada rinkimo del sunkios ligos. Atsimenu kai jauniklis budavo dar namuose vis tai ten tai ten. Ant lovos sugebejo pasikti ir po pagalve paridenti kazkaip, ramiai pakalbejom, nuo to laiko tik lauke darydavo Cha cha

Pripezejot apie sh, o man pirmadieni reikia tureti sprendima del darbo Cha cha apie bangos minimumus prisiskaicius tai visokiu minciu kyla, bet pagalvojus 5klt i nagus gal ir nera labai jau blogas variantas

Be 2k net is lovos nelipu.

Vilnius. Padalinio vadovas. Uzsienio kapitalo imone. Minimum 2k. Nebent pavaldus personalas tai valytojos kurios dirbs uz 500 eur. Vadybininkas 1.5 turi gauti, o ne vadovas…

Hm…be 3k net nebelipsiu is lovos Ne

Vadovas vadovui nelygus Kitas kl ar tu pats budams bosu, uz toki darba atiduotum (su mokescias) apie 2200eur?

Tai sako, kad turi gaut, bet mazai kas gauna Taip

Jei jau ėjai į darbo pokalbį ir gavai pasiūlymą, kuris tenkina tave, nes kitaip neklausinėtum ir į pokalbius neitum, tai kokios problemos duot atsakymą? Ar ir vadovaut žadi su a.b pagalba? Laimingas Vadovas nelygus vadovui. Niekas nežino kokią atsakomybę neši, kokios konkrečios sąlygos, darbo krūvis, kad ir pačio kompetencija ir pan.

Kompetencija kaip ir visu aBieciu: hab prof bei dr laipsnis

Nu pas drauga, statybiniu medziagu prekybos imonej, vadybininkas gauna standartine 600€ alga. Visa kita- %, vidutiniskai moka 1000-1300 i rankas. Nes tiek uzsidirba.

kaip tik dabar palikti man draugelis žada jacka raseliuka savaitei, tai kažkaip irgi svarstau ar reikes rinkti šoodus ar palikt Cha cha Kažkaip einu link to, kad man px yra. Kaip ten sako banginiai, jei pažeidi KET, buk vyras ir susimokėk. Vat aš pažeissiu šūdų susirinkimo tvarką ir susimokėsiu jei prigaus Taip Cha cha

aš už 1,5k eu eičiau dirbti. Aš netgi mesčiau visas savo makles ir už kokius 1,2k eu eičiau dirbti jei perspektyvos butų Gerai ir darbas patinkantis, kur taves nesmauktų smarkiai.

Darai mums geda

Dėl Šuo išmatų rinkimo nesuprantu Jūsų kompleksų… Susirenku ir nematau jokios bėdos (ok vienintelė bėda, kad kartais reikia 30min nešiotis, kol randu kur išmest). Negi patiems būtų smagu įlipti ir šiaip labai gražu kai tokie dalykai guli… Dėl algos - gali klausyt bangos, bet gali mąstyt savo galva. Manau normalus atlyginimas ir tikrai su tokiu galima normaliai gyvent.