Adamkaus radaras

A1 - teisingai pasakita Gerai

Nėra blogai. Reikia sverti visas motyvacijas O dėl tų oficialių, tai dvi medalio pusės. Va man patinka vienas servisiukas. Pagal rekvizitus vidurkis apie 380, bet kiek važiuoji, tai žmonės tie patys, judesys, sekmadieniais taip pat.

šiandien krč, geriu volfuką, rūkau balkone ir matau, kaip didelis šuo pašiko, o šeiminininkui poxui. *bliamba*, susinervinau, išbėgau, sakau, *bliamba*, susirink šuns šūdus. Jis sako, mol, susirink pats, jei trukdo. Nu, aš pajėgus jį į tuos šūdus ištrint, bet iškvies mentus, o aš pūsčiau kokias 2 promiles. Koroče, apglagolinau jį visaip ir nuėjau galvą nuleidęs. Ką su tokiais daryt?

Vgm, eiti iš paskos su maišiuku. Ir po to tuo pačiu kaku ištrinti duris, mašinos langus Taip Cha cha

cu, variantas, bet darbo pernelyg daug

youtu.be/TZEBUAXPUUMNaujas leafas GeraiArba kaip Kostas, mesti atgal Taip

Draugelė duos pasaugot šuniuką. Ten prie pavadžio jau prisegti maišeliai

biliad man jusu bedas Cha cha siandien visa diena vargau, visa kaima apvaziavau, ieskojau sporbaciu tokiu kai is lidlas uz cyrika buvo uzvezes Juokiasi bet nieko niekur panasaus. kol fuksom neuzsukau i tom filips katinui kraiko. ajibat- ibb.co/c7oY8c tie tikrieji made in indonesia gryniausi adidas, trb kur sandeliu valyma dare su pamirsta prodykcija Juokiasi tokiu jau bbz kiek nebegamina. Juokiasi su kuriais bbz kiek prazygiot gali Girtas tik dvi 43 poros buvo, abiejas ciupau Juokiasi cia kas supranta tolka sporbaciuose Cha cha nu rimtai nei nike nei adidas is siuolaikiniu kazko atsisake to nieko nesveriancio lengvo pado, nebent visokie fifeliai dar pasitaiko kai lidlo atveju.

Jei seimoj vienas dirbi ir Vln tai kas tas 1.5? Cia kaip pvz.

zjbs gyvenat, jei tik vienas šeimoj dirba. Tai gal ir verkti nereikia tada Kvankt?

2010 crysler 300c 3.o dci rida 250 tkm reali uz 3000 eur imti ? pravaziauvau, tai 4 golfas komfortiskiau ir tyliau vaziuoja Juokiasi

Patinka -perki. Draugas sakiuose universala vairuoja 300c-ajibat, sako, koks ishskirtinis jauciuos Šypsena

sakau gal zmonai paimti ta sustauskini lavona, bet pravaziavau Pavargęs nu nx kaip europa toli pazengus ant visko Cha cha

duot pravaziuot 1993 kadilaka? Cha cha

o dar tiksliau butu- pravaziuotai su 1975 kadilaku, stalcius pastrigtu acidares. Juokiasi

su 66m w109 vazineju, tik W221 geriau duobes sugeria Juokiasi

ne, nesu as amerikonu fanas. bet tai bled tie seni amerikonai tai eu niekada to nebuvo ir nebus, ir net paralelinese visatose irgi tas pats. Juokiasi cia seip, tashkus ant i susidet. Cha cha300c cia ne rodiklis, kiek as Rafinuota vien atkalbet nuo jo bandau Juokiasi

Kažkaip per mažai kalbų ir aistrų kalbai apie algas pasisukus Cha cha Blogai

…zmones is bulviasodzio dar negrize, ner kam diskutuot…

Esu ir as is balkono replikaves del shoodu, susirinko, bet ju kokie 3metai mol esu priešas. O seiminyke matematikos mokytoja, save pozicionuoja jantilegente. Paplepėkim