aciu kas man padejo!

aciu kas man padejo!

na norejua jusu paklausti kaip man elgtis.mano drauge turi atvaziuoti pas mane rytoj,o as nzn kaip su ja bendrauti,nes mire jai artimas zmogus ji laabai pergyvena!TaipNežinau nzn gal elgtis taip kaip anksciau?o gal kiek svelniau?apie ka kalbet?
padekit!please nzn ka daryt…NeŽliumbiaPavargęs

gali pasakyt, kad ja uzjauti. jei ji nores, pati prades sneket apie nelaime. taciau jei ji apie tai kalbos neprades, geriau neversk jos kalbet apie tai. svarbiausia, buk jei draugiska, maloni. neskaudink jos neprotingais savo poelgiaisŠypsena

pasistengsiu!

Daba man yra panasi situacija (mire draugo pazistamas)…manau nereik primint jo (ar jos,nzn,kas mire) ir ne tik tiesiogiai,bet ir neleptelk apie koki ivyki,susjusi su juo…jei ji nores issipasakoti-butinai isklausyk. o del elgesio-labai jo nekeisk,ji tai pastebes ir jai bus nejauku…

Stenkis,kad ji uzsimirstu nueikit kur nors pasivaikscioti,pasikalbeti jei matysi,kad ji liudna taktiskai paklausk ar noretu pasikalbeti apie sita ivyki.

nu as negalvociau apie tai,o paprasciausiaj bendrauciau kajp seniau,kaj susitiksi ir nuspresi Šypsena

Elgesio gal nekeisk, uzjausk ja, tik nepradek klausineti per daug Nekaltas Shiaip nebuk pati pernelyg linxma ir ishvis aplamai buk rami, nesijuok, tik shypsokis…bet susitikusi nuspresi, manau, sekmesNekaltas

elkis naturaliai ,taip galbut jai nepriminsi apie praradima Liūdnas

elkis su ja shvelnej, tik per daug neishskirk…Ne

buk jai svelneste, atidesne, jei nores issipasakoti, butinai atidziai isklausykMirkt

Tik neklausinek jos,nebandyk klausti kaip jautiesi,nes as pati katik praradau du artimus draugus,ir labai liudindavo klausimas,kaip tu jautiesi?LiūdnasNa kalbek apie tai,kad ji megsta veikti,paklausk ko ji noretu,prasiblaskyti,ar pabuti prie vandens,kur nera zmoniu,ir pamastyti.Pamatysi ji pati gali pasakyti ko nori.Taciau stenkis jos neisskirti is kituŠypsena

Taip

as tai sakyciau elgtis taip kaip ir anksciau!TaipTaipTaip

aciu!jos tikrai prireiksTaipLaimingas

Pasakyk, kad labai uzjauti… O siaip apkabink stipriai ir minutele patylek… manau taip geriausia bus…

aciu kad padejot jusu patarimai man tikrai praverte!TaipBučkis