aCiprasymas AT turetoju


aCiprasymas AT turetoju

lrytas.lt/verslas/auto/15-mitu-apie-automobilius-kuriais-zm ones-vis-dar-tiki.htmkaltas Taipbet vistiek merkedesu su 40kilolitu vertes avtomatu tik 1 proc litovcu ipirktu Cha cha

Juokiasi

“Ir dar vienas papildomas mitas: BMW vairuotojai yra agresyvesni, nei kitų markių automobilių savininkai. O štai šis mitas yra tiesa. 2012 atlikas tyrimas, kaip dažnai vairuotojai sustoja praleisti pėsčiųjų, einančių per perėją. BMW vairuotojai buvo blogiausi - atskleidė tyrimas.” Tikra tiesa Cha cha kazka tas bmw tikrai ant smegenu padaro Cha cha

“Toyota Prius” naudoja daugiau degalų, nei BMW M3" Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kajenius, nejOks cia gi bande top gear trasoj tojtoj smaugia iki nx o is paskos m3 vos ne laisvu gazu birbe kad palaikyt toki tempa Ufffp.s automatai geris mechanines dezes gali rinktis tik sadomazochistai Blogai

as jau geriau sadomazinsiuos Juokiasi

automatas zjbs, bet zjbs kai reik judet is tasko a i taska b, o pasivazinet mechanke x100 smagiau

  1. Daugiau degalų už tuos pačius pinigus gali įsipilti ryte. Toks gandas grindžiamas tuo, kad ryte yra vėsiau, todėl degalų tankis padidėja ir į vieną litrą telpa daugiau molekulių. Bet iš tiesų degalai laikomi požeminėse talpyklose, kur temperatūra visada būna maždaug tokia pati, taigi pilami degalai visada yra beveik tokio paties tankio. as dirbau degalinej kur backos ant zemes, matuojant backas, ryte ir vakare buvo nemazas skirtumas, aisku cia ant didelio kiekio, pilant 10ltr manau nepasijus skirtumo Šypsena ir dar pagal metu laikus skiriasi, ziema pastoviai budavo trukumas, o vasara pliusas backose Mirkt

o tai pala, pas Manjaka kregzde automatas? pries tai turetos masinos irgi automatai buvo? Paplepėkim

Raimukai deje labai gaila bet drocilka pas mane del ko labai labai esu nusivyles bmw Liūdnas

tai tu irgi prie debilu Juokiasi

automatas patogiau, bet siaip koks skirtumas… va ant limyzino klases auto tai gal ir juokingai butu kulisa islindus

nu ant lymuzino kaip pas mane su 2.8 tai sivis vargo vakariene butu at Juokiasi

tai pas tave tas septintas su mechanine?

Raimukai, nuuu siaip pasakymas koks skirtumas tai biski stipru, patogumas turbut yra pagrindinis ir didziausias pliusas Šypsena Ypac su didesniu varikliu, kai realiai sanaudom ir nelabai yra skirtumas o komfortas bei galines vaziuokles stoviui bei paciam vaziavimui tai labai jauciasi Šypsena

su mechanu buvo ir man tai didelis pliusas buvo nes atrast siemka su drocilka beveik neimanoma. o kai pagalvoji su tuo automatu kaip jis vaziuotu tai asaros tikrai daugiau butu byrejusios Juokiasi

Nu tai per silpnas variklis ko tu nori? Siaip turbut pagrindinis faktas kodel neprilipo e46 man tai del dezes Nežinau

vaziavau kazkada su 735i automatu, galvojau kad sugedes, bet savininkas papasakojo, kad cia viskas gerai ir reikia mint iki dugno kad trauktu Juokiasi

nu 7er tai truputi keistai su mechanine… as tai tuo klausimu paprastas, negaliu sau leisti rinktis masina ir butinai itraukti i kriterijus “tik automatas!”… aisku ,kad patogiau tai faktas, bet nematau problemos ir paciam sumetyti, o as kai megstu vairuoti tai begiu metimas dalis to proceso Cha cha