AB turčiams


AB turčiams

nr vos ne LOX Cha cha

ir tik 18klt Cha chaauto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/bmw-330/id- 11764 96

Cifraviciokas normalus ir deze teisinga. Gerai

ir kedynes nepaperstos

Aha. Kedynas irgi ApkabinimasIsvis kauls, tik idomu is keliu sulipdytas?

nieks nelipdo tokiu ,ne ta valiuta,kad lipdyt apsimoketu…gerai kaltas vistiek kainuotu kokius iki 10klt…lipdyti uzima daug laiko ir pinigu…abejoju ar lipintas,siaip gal koks pasleptas defektas…pvz rida Cha cha

mechanika Blogai

rafinuotiems turt0liams sunku itikt Nežinau

Valingitas yra, pokui ta rida. Cha chaTik viena masina kai pirkom, tikiu, kad rida ± reali. Cha cha Draugs patikejo, kad 120k pramynes 330xd uz gana pigei. Juokiasi Sakau nebent antra kart sukas, tada reali.

nu bet tai bl ne visi po 500kkm įsukę Nekaltas

kai tapsiu turt0liu ir pirksiu nauja masina,pas mane po 10metu bus rida max 150kkm Mirktbet tokiu pigEi nepard0da ir pard0da saviems

soprano>2008m 320d univermag 300kkm…nesuvokiama,kur tiek vaziuot Apakęs

Pas mane jei dar tiek bus. Darban i menesi gaunas ~360km. O uzsmiescius retai lankau pastaruoju metu. Bet vasara prasides ir trasos, Slovakijos ar Austrijos tikiuos, Rugseji Estija ir pan. Bet vistiek nekazka gaunas. ŠypsenaDraugo mociute nusipirko *pimp…*daju kazkoki nauja is salono, tai per 2 metus dar iki tepalu keitimo nedavaziavo. Garaze sildos tiktais. Juokiasi

šiandien passatą savo palikau servise guolį ir tepalus pakeist, tai pastebėjau rida po poros šimtų km bus 300kkm kai aš per metus 42kkm padariau Cha cha

Universalas, 3er ir dar mechanika Veee Žliumbia Ne Varguoliam sita tik Taip

as ir per nepilna menesi 340km ivaziavau…bet vistiek metinis vidurkis bus 12-14kkm. tepalus reikia keisti kas kazkiek km ir 1karta i metus Labas

dr kai dirbau logistikoje pas mus buvo škoda 2008.01 tai rudenį buvo ~60kkm Cha cha

Vakar bbz po kiek laiko 32l saliarkos ivarvinau. Cha chaMoteru masinu nespeju jau ziuret, tepalus reiks greit keist. Girtas

as sian bliausiu salierkos uz 150lt iki kitu algu uzteks Cha cha