Ą


Ą

pradejau klausyt patriotisku dainu, tai nebeidomi man sita merga

Tai tada triušis įdomus?

neidomu nei benzo kainos, tai mergos, nei gyvunai. pasiekiau tokia stadija besiklausydamas

ka gix veiki siandien? galvoju reikia prigert Cha cha

Galim, kaip tik galvoju, kad baisiai tingiu važiuot sportuot.

nu ziuresiu jei eis ka suorganizuot pasuksiu

kazkaip db man patriotizmo su lazda neivarytum :confused: net auto velevele atvirkscai uzsiedejes vaiznejau

youtube.com/watch?v=6Lk85yt1WRg&NR=1mano poziuri i tevyne sugadino politikai skiriu visiems jiems sia nusotabia daina Gerai visi jie ten vienodi, nera nei vieno geresnio uz dainos heroju

mansell, geda. tikrai geda. kad ir pas mus valdzioj idiotai sedi, bet jau vien is pagarbos tiems, kurie pasiaukojo del jos reiketu bent siokia tokia pagarba jausti, nebent gimei kur nors rusijoj padvale

Aš iš vis nelabai supratau nuo pat pradžių tų vėliavėlių kabinimą ant auto.

as tik valstybinem sventinem dienom issikeldavau kol nesuplyso. dabar jau nebeturiu ko kelt. namie uztat turiu didele trispalve Apkabinimas

Kur gintarais nusėtas marių krantas, Ten kur banguoja Nemuno vaga, Tenais kiekviens lietuviškai supranta, Ten mūsų žemė, brangi Lietuva.

ne rastamanas hokshila su reperiu svaru apie tai dainuoja youtube.com/watch?v=I4RtYqny0DU&feature=related

Geresnės dainos nerasit:youtube.com/watch?v=R2KMx3LrfkM

namei turiu tokai raudona baltu apvalumu ir kazkokiu nesuprantamu bet uzdraustu simboliu per viduri Cha cha neprijauciu as tai idiologijai seip ant prikolo is akzkur gavau. Na apversta veliava cia kaip protestas pries lietuvishka bardaka, kaip viskas pas mus daroma is antro galo, pradzioje reformos, privatizacijos paskui pilieciai per subine Šypsena atversiu kai bus geresni laikai Cha cha

Gerai

Mansell, jau geriau isvis nesiveziot jokios veliavos, nei niekint dabartine Kvankt?protestuok tu kaip nori, bet is tautiniu simboliu nesityciok

turbut geriausia man daina is lietuvisko repoyoutube.com/watch?v=XeDSlK1Y3cQ&feature=related

nesitycioju raudona zalia geltona neraleituvos simbolis, va svyturio veleveles su mes nugalesim laikyciau tyciojimusi, spalvos visiskai neatitinka proporcijos nujauciau irgi o dar akzkosk mes nugalesim BlogaiO leituvisko repo jauciau geriausia daina va youtube.com/watch?v=mrh69Px32bYarba bruklino zertva bet you tube nerandu Mirkt