A Walk To Remember

A Walk To Remember

filmas mano nuomone yra visai neblogas Gerai Mirkt
taciau ziurint filma ypac pradzia ir viduri galima susidaryti jog tai eilinis ‘kietas bicas isikliopina moxliuke’ filmas Cha cha
nors i pabaiga jau pradeda atrodyt kitaip Laimingas

neamaciau beat varysiu ziooret Cha cha

overdosed, vat va butent! paziurejus 20 minuciu norejau trenkt lauk ta filma, bet kadangi neturejau ka veikt tai galvoju et tiek to perziuresiu, galas taip sugraudino…kad pirma karta ziurint filma asaros begoDrovus, galiausiai jis tapo mano mylimiausiu filmu, jo garso takelis mano mylimiausia muzika, ir ta filma reguliariai kas kazkiek laiko vel ziuriuJuokiasi

su Mandy Moore? please… Cha cha
buvo pirmas debiutas ne koks, bet kiek maciau jau pasitaise jos vaidyba Mirkt

labai geras ir kad neisgirsciau nei vieno blogo zodzio apie si filma Laimingas

Šiandien mačiau iki tos vietos, kur Mandy M. dainuoja per spektaklį, o pagr. Vyras žiūri apspangęs Girtas Cha cha Kitą trečiadienį baigsiu žiūrėti… Mokytoja aiškina, kad labai Gerai filmas. Man kol kas didelio įspūdžio nepadarė, bet reikia palaukti pabaigos…

bahi teisingai, sesiaCha chaApkabinimas

V pabaiga ziauriausia, tikrai as pati iki ten paziurejus norejau jungt lauk bet poto ta filma dar 10 kartu ziurejauMirkt

Na va, jau baigiau žiūrėti. Gilaus įspūdžio nepaliko Ne Gal per daug tikėjausi, gal dėl to, kad aplinka žiūrėjimui buvo nekokia, o gal dėl to, kad vakar buvau mačiusi labai panašų filmą (Sweet November - mergina irgi mirė nuo vėžio). Dialogai labai tipiški (vietomis atspėdavau, ką sakys Cha cha). Ir pats svarbiausias įvykis filmo pabaigoje neužakcentuojamas. Tiesiog pasakė “she left” ir viskas Nežinau Kažkaip tikėjausi, kad parodys, kaip mirė… O taip tai net susigraudinti nespėjau Cha cha Na iš esmės žiūrėti galima Taip Nėra labai blogas filmas, bet ir nėra labai geras (tik mano asmeninė nuomonė Drovus). Nors ta viena daina visai nebloga buvo Šypsena

V, na jo galas man ir nelabai aiskus… bet as vistiek susigraudinau o to filmo visas garso takelis neblogasŠypsena labiausiai man patinka Switchfoot-youŠypsena na o as negaliu paaiskint kodel bet jis man labai patiko, pats geriausias manGerai Šypsena

o taip tu teisi man ir labai patiko

nesu mates. bet garantuoju, kad yra uz si filma geresniu.

zinau kad yra, bet zinai kiekvienas zmogus turi savo nuomone ir kiekvienam patinka vis kiti… as nesakau kad sitas filmas geriausias is viso jis tik man geriausiasŠypsena tau tai jauciu ne nepatiktu, tau jau greiciau kokie terminartoriai ar kas ten tokieCha cha

nerealus filmas… romantine drama…mmm Apkabinimas tikrai pac shauniausias Taipnera eiline, banali meiles istorija, kas nematet, butinai siulau pazhiuret, neturetumet nusivilt Šypsena

ai man sitas filmas nelabai…Maciau as ji…ziurejom su drauge ir puse filmo prazvengem. O kai ta pana numire mes vos nesusilydem besededamos Juokiasi

Patiko labai. Žiūrėjau net kelis kartus. Šiaip nesu linkus žliumbt per filmus Cha cha, bet šitas sugraudino iki ašarų.

filmas patiko. net galechiau pasakyt labai. nors iprastai man tokie nepatinka. tik nepasakychiau kad meile ten mire. ji mire. bet meile ishliko. teme ir visas nuostabumas.

ale komentarus raso tai vien tik mergos… Šypsena man tai pralindo neblogai filmas, bet nieko special Nekaltas