a Kuostias taip...

Dr002> kazkaip slyksciai cia pajuokavau Cha cha

tinklelis istikro kita funkcija atlieka,sukisu i bagazine makenikes 10\10 ir jom nera valciu pasisalinti is masinos be mano zinios Gerai

makenikes? Gerai

10/10 nuo tokio tėvelio kaip nuo maro bėga Cha cha

nu tai reiskias kaip ir Huntero sake, gyvunu atitverimui Gerai Cha cha

Raimi Cha cha ka ir reikejo irodyti Cha cha

Kuostia>siaip jauciu nei esi fYses makenikiu,nei fisi,nors siaip patarciau pabandyt,kad nusiviltum sudo sudu kruvytem Mirkt yra geresniu partiju Taip

šokėjos man patinka, gerai juda Juokiasi

sokejos Gerai bet daleiskim tikra makene,ta kauleta,tai bbi dejau,kunas dar px,bet nuo issekimo jos isvis net ne fislios Blogai

nzn, į kaulėtas nesidairau, aišku į bandeles irgi Cha cha dar klausimas ar pavyks tas manekenes atidaryt, bet va vieną esu turėjęs metų pradžioj, tai patiko Šypsena

tai gal modelis,ne makene ??? na as jau nebetaikau i vaiku kategorijas,mano amziaus grupe nuo 25 iki 35m ir iki 55kg Cha cha

178cm ūgio pana nori nenori apie 55 svyruos Cha cha

Kostia, kiek pamenu ishaishkejo, kad ten ne atidarymas buvo o tiesiog mienkes Cha cha

^ kas kas? Cha cha apie ką tu čia? Šypsenaai tipo ne cielką padariau, o raudonų debesų periodas buvo? Cha cha Cha cha Cha cha galvokit ką jūs norit, bet kai pati pana pasisako, kad cielka, o pradūrt tik su didele jėga ir per skausmus pavyksta, tai ką aš žinau… nesu matęs tokių mienkių Cha cha

kietas maishiukas papuole Cha cha

direktoriui p0xuj kas, reikia nereikia, bile pigiai Juokiasi

emo>jo svarbu bigEi,uz 2pufus 500lt