a Kuostias taip...

youtube.com/watch?v=lZRMle2q-as Gerai

kuostia turi drougą, kuris krovinių pervežimais užsiėma, skambutis ir pufai atsigabeno Cha cha aišku šiam savaitgaliui univermagas būtų gerai, o tai penki vyrai su daiktais slyvoj važiuosim Cha cha dalį daiktų reiks gal į kitą mašiną perkraut, jei nesutilpsime Šypsena

tik 3km? kostia po 10 laksto kekviena diena ir dar po pazascia po manekene

[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/61.885646.87…-=(20495 01214](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/61.885646.87…-=(2049501214) šitą į kirpyklą turbūt taip reiktų vežt, nes gražiuoju nesiduotų.

nakui tas tinklelis? suni baisinga vezioji bagazininej daly ar kaip? atrodo masina, kaip ukinyko

huntero>is kur istraukei tas sapaliones,kad cia suns tinklelis Juokiasi ???

Kostios manekenės?marozai.lt/images/mergos/Fyfos_ir_100lt.JPG

as irgi uztraukes tinkleli, tik va ta uzdangala gale suskleides, nes barska Nekaltas

dr - anas vadinas panasiai, gyvunu atitverimui nuo salono dalies… ka snukio nekaisiotu ant sedyniu kaip suprantu. kad ir kaip pavadintum, man anas atrodo bais nekaip Nekaltas

nebarska pas mane ,nors maniau,kad bus kaip daugeliui iniversalu Gerai

huntero>ten yra saugumui skirtas tinkliukas,kai vezi kazka bagaznike ir ibliauni kam i Ignoruoju,tada tinkliukas neleidzia atskrist detalem tau i galva Cha cha o man kaip tik grazu tinkliukas Gerai

15min 2011-10-22 dideliu greiciu skirejes automobilis bmw540 prienu rajone trenkesi i medi ir apvirto, penki 22-27 metu jaunoliai isvezti i ligonine, vairuotojo bukle ipac sunki Taip

kiek daznai kazka, kas virs sedynes issikistu, vezi? as suprantu, kad jis tokiu atveju kazkiek apsaugotu. o bet taciau, apart tikslinio panaudojimo, grozio is ju nulis…

huntero>man grazu,kaip daleiskim ant subaru outbacku gelzgaliai ant stogo,arba Mr santechniku vamzdziai ant bamperio Mirkt

jei kita masina stipriai trenktusi i gala ir jos vairuotojas ar keleivis butu be dirzo tai tinklelis sulaikytu ir neleistu iskrysti kunui pas tave i vidu Kietas

15min 2011-10-22 papildyta 18.32 : Pasidoro skandalingasis Petruskevicius i ligonine pateko ne del nelaimingo atsitikimo, o tapo grupinio isprievartavimo auka, naujausiomis ziniomis jy prievartavo judejimas “i burna”, kuriam priklauso penki jaunuoliai 22-27m

petrūška, 25-38 jaunuoliai Juokiasi

Raimukas> Cha cha Juokiasi zmogus gal neilektu,bet galunes tikrai sulaikytu Gerai

papildyta: vienas is jaunuoliu pristatytas i med istaiga su nukastu pinpalu. pastarasis rastas pas isprievartavimo auka burnojE

Juokiasi Juokiasi