A geros šitos?


A geros šitos?

sudegė, reikia naujų, pirmą kartą keisiu pats, tik nežinau kokias geriausia dėt. Klausiu egzzzpertų, patarimo

Gerai tik ne pigios. o siaip, jei faros dar nepageltusiais reflektoriais ir nesudroztais stiklais, dek paprasciausias pagal reikalinga cokoli ir tiek bedos…

osram nieko,dar berods paprastom ir 3 metu garantija duoda.

nesudrožtos faros, lešinės Šypsena nes oficialiam servise apie 100lt už lemputę su pakeitimu. Galvoju kad ir šalta, bet pasikeisiu pats.

i lesi kisk paprastas kas priklauso. arba xeunonus. kaip as Cha cha o ismesi 100lt ir tiek. kas per masina, kad lemputes pakeitimas 100LT?

omegoje lesis su paprasta lempacka buvo,sviete zymiai geriau nei e34 su xenonais kitajozu.

bbz, lesis lesiui turbut nelygu.

perdehge pas mane abi nuo senumo. Idejau kazkokias ,kur maisto prekese buna pirkti, sviecia geriau nei buve Bosch Nekaltas

mesos skyriuj pirkai? sveriamos geros ten

nightbraker geros lempos bet palyginus brangios ir labai greitperdega. netikejau kol pats nenupirkau ir neperdege greit Cha cha

kiek man rodo patirtis esme reflektoriai ir stiklai (ar lesiai naujoviskai o asjau senas) tai paprastai perku kaip rase huntero sveriamas tik ne mesos skyriuj o prie suriu Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasiviena gelda turejau su sedusiais reflektoriais Veeejokios lempos negelbejo

H4 varguoliskas ismatavimas triperiam Blogai

man hb3 viena kainuoja ~15 lt :confused: