a cia geri?

Ubagss, atmesk PM skalbenkes modeli, paziuresiu ar pavyks pigiau pasiulyt Mirkt

Ugugu… kaip viskas cia grazūūū atomicoil.com/

Ai beja, tinka ji tik naujesnems masinikems, o ne tokiai kaip tavoji bulkike MirktAisku tai nutyli, nes verslas yra verslas.

bajors, nesiparink Cha cha skalbianke jau apmoketa (tokius daiktus pries perkant, stengiuosi visa rinka isknist),o ir ne grynais mokama, tai… xado isvis pkj, pamaciau,paklausiau, o kadangi super duper nuolaidos valvolinui dar tebegalioja- jamiau anaji ir ramu Cha cha

man tai kas, nuo tokiu kaip tu vis tiek biznio nebutu, tik gal buciau padejes draugiskai sutaupyti lita kita, nes daug kur sandeliu duodama didmenos kaina, kitavretus ar grynais, ar lizingu, man nera skirtumo MirktPx man ir ant tokiu tepalu, nes jie skirti 200* m rimtesnems ir pazangesniu varikliu masinoms, o ne tokioms kaip mano Cha cha

tai kaip suprantu teks bana ilest? Cha cha

galva su bananau issitrYnk

i micra supyles daba liquimoly 10w60 Myliu

i micra 10w60. idomu, ka tepalo spaudimo matuokle rodytu, jei tokia butu Cha cha Cha cha Cha cha Reikejo draugui parduoti galanta, 2.5 V6 24v, 2000 metu, bet variklis baisiai kalatojosi, kompensatoriai grojo. pyle medaus, nepadejo. supyle xado tiubika - po 5km variklis dirba tykiai, graziai, pirkejas apsales ir perka nesiderejes Cha cha

nu pas mane slegis krisdavo (ant laisvu) kai silta diena ikaitindavau normaliai, todel ir pyliau 10w60, kad nebutu paskui bedu